View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

بی بی سی ایران

 • تلگرام طلایی و هاتگرام بدلیل جاسوسی از گوگل حذف شدند
  تلگرام طلایی و هاتگرام، دو پوسته ایرانی پیامرسان تلگرام، به دلیل جاسوسی از گوگل پلی حذف شده‌اند. پس از فیلتر تلگرام در ایران، دسترسی به این دو پوسته همچنان ممکن بود. تلگرام طلایی از قول وزیر اطلاعات ایران "متعلق" به حکومت خوانده شده بود.
  ادامه ...
  Published on 04-25-19
  3 hours ago
 • وکیل دادگستری به ضرب گلوله در تهران کشته شد
  حمید حاجیان، وکیل دادگستری، چهارشنبه شب در خیابانی در شمال تهران به همراه زنی به رگبار گلوله بسته شده و به قتل رسیده است. نام آقای حاجیان در دادگاه رسیدگی به پرونده فساد بانک سرمایه به عنوان "یک وکیل بانفوذ" مطرح شده بود.
  ادامه ...
  Published on 04-25-19
  5 hours ago
 • ظریف: شش ماه پیش به آمریکا پیشنهاد تبادل زندانی دادیم
  محمد جواد ظریف گفته ایران شش ماه پیش پیشنهاد تبادل زندانی به آمریکا داده اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده است. آقای ظریف گفته برای این کار اختیار کافی دارد. نازنین زاغری رتکلیف از جمله زندانیانی است که وزیر خارجه ایران امکان تبادل او را مطرح کرده است. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفته ایران می‌تواند "جدیت" خود را با آزادی زندانیان
  ادامه ...
  Published on 04-24-19
  18 hours ago
 • یک عضو سپاه در درگیری در کامیاران کشته شد
  رسانه‌های فعالان کرد و خبرگزاری‌های رسمی در ایران می‌گویند درگیری میان نیروهای سپاه پاسداران و اعضای یکی از گروه‌های مسلح کرد در کامیاران به کشته شدن دست کم یک عضو سپاه منجر شده است. همچنین از زخمی شدن چند نیروی دیگر سپاه خبر رسیده است.
  ادامه ...
  Published on 04-24-19
  23 hours ago
 • رهبر ایران: تحریم‌ها می‌تواند به نفع کشور باشد
  آیت‌الله خامنه‌ای در واکنش به اقدام آمریکا که معافیت برخی کشورها از تحریم‌های نفتی ایران را تمدید نکرد، گفته است: "جمهوری اسلامی هر مقدار لازم داشته باشد و اراده کند، نفت صادر خواهد کرد". او گفت "تحریم‌ها اگرچه در برخی موارد زمینه‌ساز بروز مشکلات می‌شوند اما اگر با آنها مقابله صحیح و منطقی شود، به نفع کشور خواهد بود."
  ادامه ...
  Published on 04-24-19
  1 day ago
 • سیلی در ایران و مدرسه‌هایی که آب برد
  سیل در ایران دست کم صد هزار کودک را از ادامه تحصیل محروم کرده است.
  ادامه ...
  Published on 04-21-19
  4 days ago
 • ایران مال و مجتمع‌های مجلل در ایران؛ ضرورت تجدید یا نشانه شکاف طبقاتی؟
  بین دریاچه چیتگر و دامنه کوههای البرز در شمال غرب تهران یک مجمتع عظیم در حال سربرآوردن است.مجتمعی موسوم به "ایران مال" که به آن، عنوان بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه را داده‌اند
  ادامه ...
  Published on 04-21-19
  4 days ago
 • تقابل آمریکا با سپاه پاسداران به جنگ در فضای مجازی کشیده شده
  بستن حسابهای کاربری فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شماری از مقامهای حکومتی ایران در اینستاگرام بحث برانگیز شده است.
  ادامه ...
  Published on 04-20-19
  5 days ago