View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

بی بی سی ایران

 • رئیسی: حساب‌های بانکی قوه قضاییه کاهش می‎یابد
  ابراهیم، رئیسی، رئیس قوه قضاییه درباره حساب‌های بانکی این قوه که در چند سال گذشته خبرساز شده بود گفت این حساب‌ها به پنج حساب کاهش می‌یابد و چک‌های آن سه امضا خواهد داشت. او همچنین وعده داد که از این پس، این مبالغ از طریق بخش اداری و مالی قوه قضاییه خرج شود.
  ادامه ...
  Published on 06-24-19
  2 hours ago
 • انتقاد ایران از اظهارات معاون وزیر خارجه بریتانیا: او تازه‌کار است
  عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، در واکنش به اظهارات اندرو موریسون، معاون وزیر خارجه بریتانیا در امور خاورمیانه پس از سفر به تهران و دیدار با مقامات ایرانی، گفت که او"تازه‌کار" است و افزود "اظهارات ایشان را سازنده نمی‌دانیم و نمی‌پسندیم". او همچنین فعالیت‌های همسر نازنین زاغری در لندن را "شانتاژگونه" خواند.
  ادامه ...
  Published on 06-24-19
  4 hours ago
 • رسانه های آمریکا؛ بحث داغ سیاستمداران درباره ایران
  شبکه های تلویزیونی در آمریکا یکشنبه با دعوت از شخصیت های سیاسی آخرین تحولات در رابطه با تنش بین این کشور و ایران را بررسی کردند. دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در گفت و گو با شبکه ان بی سی گفت در پی جنگ با ایران نیست ولی اگر جنگی صورت بگیرد نتیجه اش نابودی بی سابقه است. مایک پنس
  ادامه ...
  Published on 06-23-19
  12 hours ago
 • سرنگونی پهپاد آمریکایی؛ احضار کاردار امارات به وزارت خارجه ایران
  کاردار امارات به وزارت خارجه ایران فراخوانده شد. ایران می‌گوید که پهپاد آمریکایی سرنگون شده از پایگاهی در امارات برخاسته بود. به گفته ایران این پهپاد در آسمان این کشور هدف قرار گرفته، اما آمریکا گفته که این پهپاد بر فراز آب‌های بین المللی پرواز می‌کرد.
  ادامه ...
  Published on 06-22-19
  2 days ago
 • آمریکا: هیچ پیامی از طریق عمان به ایران ندادیم
  سخن‌گوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید کشورش هیچ پیغامی از سوی عمان برای ایران نفرستاده است و این خبر نادرست و بخشی از "پروپاگاندای دولت ایران" است. دیروز ابتدا خبرگزاری رویترز به نقل از مقام‌های ایرانی نوشت که آمریکا از طریق عمان برای تهران نامه‌ای فرستاده اما ساعتی بعد این ادعا از سوی مقام‌های ایرانی تکذیب شد.
  ادامه ...
  Published on 06-21-19
  2 days ago
 • واکنش رسانه‌های آمریکا به دستور توقف حمله به ایران از سوی ترامپ
  دونالد ترامپ می‌گوید پس از آن که ژنرال‌های پنتاگون به او گفته‌اند در صورت حمله به سه نقطه نظامی در ایران حدود ۱۵۰ نفر کشته خواهند شد، او بامداد جمعه (۳۱ خرداد) دستور توقف این حملات قریب الوقوع را صادر کرده است. این تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا واکنش‌های فراوانی در رسانه‌های این کشور داشته و بسیاری درباره چند و چون آن
  ادامه ...
  Published on 06-21-19
  3 days ago
 • روسیه ‘آماده کمک به فروش نفت و مبادلات بانکی ایران است’
  معاون وزیر خارجه روسیه، می‌گوید مسکو آماده است تا در صورت عملیاتی نشدن کانال مالی اروپا با ایران، به این کشور برای فروش نفت و مبادلات بانکی کمک کند.
  ادامه ...
  Published on 06-21-19
  3 days ago
 • انصراف ترامپ از حمله در دقیقه ۹۰
  ایران امروز قطعاتی از لاشه پهپادی را به نمایش گذاشت که می گوید همان پهپاد آمریکایی بود که وارد حریم هوایی ایران شد و هدف قرار گرفت.
  ادامه ...
  Published on 06-21-19
  3 days ago