View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

بی بی سی ایران

 • ابهام درباره ادامه فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر به دلیل مشکلات مالی ایران
  سخنگو و معاون سازمان انرژی اتمی ایران هشدار داده که به دلیل مشکلات مالی دولت و پرداخت نشدن هزینه ها، ادامه فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر در سال آینده خورشیدی در ابهام قرار دارد.
  ادامه ...
  Published on 02-23-19
  2 hours ago
 • آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بار دیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کرد
  آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، عصر جمعه در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد که ایران همچنان به تعهدات خود در برجام پایبند است. در آخرین گزارش این آژانس آمده که هم حجم آب سنگین ذخیره شده و هم میزان اورانیوم ذخیره غنی شده در ایران افزایش یافته است. با این حال در گزارش تاکید شده که میزان این مواد همچنان در
  ادامه ...
  Published on 02-22-19
  5 hours ago
 • پروژه ققنوس با هدف ‘حل مشکلات ایران’ در واشنگتن اعلام موجودیت کرد
  گروهی از دانشگاهیان ایرانی مقیم خارج از این کشور تحت عنوان پروژه ققنوس در شهر واشنگتن با برگزاری یک کنفرانس خبری آغاز به کار کردند. شاهزاده رضا پهلوی، فرزند آخرین شاه ایران که موسس این پروژه است گفته ماموریت اصلی ققنوس پیدا کردن راه حل برای مشکلات ایران و ارایه آن به دولت و بدنه اجرایی این کشور است.
  ادامه ...
  Published on 02-22-19
  13 hours ago
 • اعلام موجودیت گروه ققنوس؛ هدف راه‌حل‌هایی برای آینده ایران
  امروز در واشنگتن گروهی به نام ققنوس اعلام موجودیت کرد که قرار است به عنوان یک اندیشکده متشکل از دانشمندان و محققان ایرانی راه‌ حل‌هایی را برای آینده ایران پیشنهاد دهد.
  ادامه ...
  Published on 02-22-19
  15 hours ago
 • دادستان تهران: مردم پول‌هایشان را به بانک بسپارند
  عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران از شهروندان خواست پول‌های خود را به بانک‌ بسپارند و در خانه نگهداری نکنند. در ماه‌های اخیر گزارش‌هایی از کاهش تمایل مردم به سپرده گذاری در بانک‌ها و موسسات مالی منتشر شده و همزمان مقام‌های قضایی و پلیس از افزایش نوزده درصدی آمار سرقت در یک سال گذشته خبر می‌دهند.
  ادامه ...
  Published on 02-19-19
  4 days ago
 • دشواری کمبود دارو در ایران
  دارو هرگز رسما تحریم نبوده اما نقل و انتقال مالی یکی از مشکلات عمده برای واردات این کالا بوده و هست.
  ادامه ...
  Published on 02-18-19
  5 days ago
 • بحران گوشت در ایران؛ دلیل گرانی چیست؟
  گزارش‌ها از ایران حالا نشان می‌دهد که داروهایی کمیاب، نایاب یا بسیار گران شده و بعضی مواد خوراکی هم. رئیس جمهوری ایران گفته امروز جنگ اقتصادی در جریان است.
  ادامه ...
  Published on 02-18-19
  5 days ago
 • روحانی: بعضی همسایگان راه اشتباه رفتند، ما در منطقه روابط برادرانه می‌خواهیم
  حسن روحانی، رئیس جمهور ایران ضمن انتقاد از همسایگانی که "راه اشتباه را انتخاب کرده‌اند و به سراغ آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها رفته‌اند" گفت که ایران همچنان خواهان "روابط برادرانه و صمیمی" در منطقه خلیج فارس است. در پی حمله انتحاری به اتوبوس سپاه مقام‌های ایران در روزهای گذشته به شدت از عربستان، امارات و پاکستان انتقاد کرده‌اند.
  ادامه ...
  Published on 02-17-19
  6 days ago