View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

بی بی سی ایران

 • ظریف: مکرون قول داد برجام در مذاکرات گروه هفت مطرح شود
  محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، پس از فنلاند، سوئد و نروژ، در دیداری که حساس و کم سابقه توصیف شده، در پاریس با امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه دیدار کرده‌است
  ادامه ...
  Published on 08-23-19
  8 hours ago
 • یک مقام ایرانی از احتمال عمدی بودن آتش‌سوزی ارسباران و‌ بازداشت چند مظنون خبر داد
  معاون سازمان محیط زیست ایران از احتمال عمدی بودن آتش‌سوزی چند روز اخیر جنگل‌ها و مراتع ارسباران،‌ در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت "چند فرد مشکوک" هم در این رابطه بازداشت شده‌اند. ۳۰۰ هکتار از جنگل‌های ارسباران در آتش‌سوزی‌های چند روز گذشته سوخته است.
  ادامه ...
  Published on 08-23-19
  10 hours ago
 • سعید ملک پور: هیچ کس از خروجم از ایران خبر نداشت
  سعید ملک‌پور که بعد از یازده سال زندان اواسط مردادماه در دوران مرخصی از ایران خارج و به کانادا رفت، گفته است "هیچ‌کس از خروج او از ایران خبر نداشته است." براساس گزارش‌های رسیده به بی‌بی‌سی فارسی، فرهاد سلمانپور از دوستان آقای ملک پور توسط ماموران امنیتی بازداشت شده است.
  ادامه ...
  Published on 08-23-19
  10 hours ago
 • زبان ترکی در برخی مدارس ایران ‘به طور آزمایشی تدریس می‌شود’
  آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد از ابتدای سال تحصیلی جدید، زبان ترکی به طور آزمایشی در برخی مدارس این استان تدریس خواهد شد. در این طرح دانش‌آموزان هفته‌ای دو ساعت و در مجموع ۶۰ ساعت آموزش خواهند دید.
  ادامه ...
  Published on 08-23-19
  12 hours ago
 • سگ‌‌کشی در ایران؛ با سگ‌های ولگرد چه کنیم؟
  در چند روز گذشته فیلم‌هایی دلخراش و آزار دهنده‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شد که نشان می‌داد ماموران دارند گروهی سگ را با تزریق احتمالا اسید می‌کشند. کاربران می‌گفتند این اتفاق توسط شهرداری کهریزک انجام شده است.
  ادامه ...
  Published on 08-21-19
  2 days ago
 • یونان هیچگونه تسهیلاتی در اختیار نفتکش ایرانی قرار نمی‌دهد
  یک مقام وزارت خارجه یونان گفته است که این کشور در نظر ندارد تسهیلات بندری یا امکانات دیگری را در اختیار نفتکش ایرانی آدریان دریا -۱ (گریس-۱ سابق) قرار دهد. وی افزوده است که یونان در نظر ندارد "به قاچاق نفت این کشتی به سوریه" هیچگونه کمکی کند.
  ادامه ...
  Published on 08-21-19
  3 days ago
 • ظریف: اگر اروپا به تعهداتش عمل کند به‌طور کامل به برجام برمی‌گردیم، حتی بدون آمریکا
  محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، می‌گوید اگر اروپایی‌ها به تعهداتی که برای اجرای برجام به ایران داده‌اند عمل کند، جمهوری اسلامی هم اقدامات اخیرش برای کاهش پایبندی به برجام را لغو می‌کند. آقای ظریف گفت ایران برای انجام این کار منتظر بازگشت آمریکا به برجام نمی‌شود.
  ادامه ...
  Published on 08-21-19
  3 days ago
 • استرالیا به ائتلاف حفاظت از کشتیرانی در تنگه هرمز می‌پیوندد
  دولت استرالیا گفته است به ائتلاف دریایی آمریکا برای حفاظت از کشتیرانی تجاری در تنگه هرمز می‌پیوندد اما فعلا این همکاری از لحاظ دامنه و زمان محدود است. آمریکا پیشنهاد تشکیل ائتلاف چند ملیتی برای اسکورت کشتی‌های تجاری را داده است. ایران ورود نیروهای خارجی به منطقه را محکوم کرده است.
  ادامه ...
  Published on 08-21-19
  3 days ago