View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

بی بی سی ایران

 • هشدار سیل در ایران؛ لغو پروازهای ایلام و طغیان رودخانه در خرم‌آباد
  بارش شدید باران و برف که از غرب ایران آغاز شده بالا آمدن رودخانه خرم‌رود در خرم‌آباد شده است. مسئولان فرودگاه ایلام از لغو پروازها خبر دادند. به ساکنان اطراف رودخانه‌هایی از جمله رود کشکان،‌ گفته شده که خانه‌های خود را ترک کنند و به مناطق امن اسکان موقت بروند.
  ادامه ...
  Published on 02-25-20
  1 hour ago
 • ‘قرنطینه’ دفتر یکی از مراجع تقلید قم به دنبال درگذشت یکی از اعضای دفترش بر اثر ویروس کرونا
  از ایران گزارش شده است که یکی از اعضای دفتر آیت‌الله موسی شبیری زنجانی از مراجع تقلید شیعه در قم به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده است و به همین دلیل دیگر اعضای دفتر همراه با خود مرجع تقلید در "قرنطینه" قرار گرفته‌اند.
  ادامه ...
  Published on 02-25-20
  4 hours ago
 • شیوع ویروس کرونا باعث تعویق اجلاس خبرگان رهبری در ایران شد
  هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ایران به دلیل شیوع ویروی کرونا، نشست فصلی این مجلس را که قرار بود نیمه هفته آینده برگزار شود، به تعویق انداخته است. دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در شهر قم قرار دارد که کانون اصلی شیوع ویروس کرونا در ایران بوده است.
  ادامه ...
  Published on 02-25-20
  7 hours ago
 • ویروس کرونا در ایران؛ آزمایش مثبت در ساوه و خوابگاه‌ دانشجویی
  با گسترش ابتلای به ویروس کرونا در ایران، مقامات شهر ساوه گفته‌اند آزمایش دو نفر بیماری که در این شهر درگذشته‌اند حاکی از ابتلای آنان به این ویروس بوده و ابتلای یک دانشجوی خوابگاهی دانشگاه خواجه نصیر به این ویروس تایید شده است. همزمان، معاون وزارت بهداشت گفته است دروغگو فرض کردن مسئولان درست نیست.
  ادامه ...
  Published on 02-24-20
  8 hours ago
 • زلزله به بزرگی ۵.۷ آذربایجان غربی را لرزاند
  زلزله‌ای به بزرگی ۵.۷ صبح امروز استان آذربایجان غربی در ایران را به لرزه در آورد که ۴۳ روستا در منطقه قطور "تحت تاثیر" این زلزله واقع شده‌ و تاکنون ۷۵ مصدوم داشته است. وزیر کشور ترکیه اعلام کرد که در اثر این زلزله که در نزدیکی مرز با ترکیه رخ داده تاکنون ۷ نفر در وان ترکیه کشته‌ شده‌اند.
  ادامه ...
  Published on 02-23-20
  2 days ago
 • بدرقه آخر دو مسافر هواپیمای اوکراینی در لندن
  پس از بیش از ۴۰ روز، مراسم خاکسپاری سعید طهماسبی و نیلوفر ابراهیم، دو نفر از قربانیان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در قبرستان چیزیک لندن برگزار شد.
  ادامه ...
  Published on 02-22-20
  3 days ago
 • هنر و فرهنگ هفته، کرونا رسید، رونق تئاتر و سینما و هنر نامزدهای انتخابات
  هفته‌ای که با برف پا به اسفندماه گذاشت، داشت از مصیبت های پاییزی پی در پی خلاص می‌شد که خبر از کرونا رسید که از چین آمد و در راه لاچین در خانه ما هم جا گرفت. کم بود که حساسیت مردم بعد از انتشار خبر بردن محمدرضا شجریان به بیمارستان جم، شباهنگام مردمی را به مقابل بیمارستان کشاند و
  ادامه ...
  Published on 02-22-20
  3 days ago
 • شمار قربانیان کرونا در ایران به ۵ نفر رسید، مبتلایان به ۲۸ نفر
  بعد از اعلام درگذشت ۵ نفر در ایران بدلیل ابتلا به ویروس کرونا، وزارت ارشاد اعلام کرده برای پیشگیری، تمام برنامه‌های هنری و سینمایی در سراسر این کشور تا پایان هفته تعطیل است.
  ادامه ...
  Published on 02-22-20
  3 days ago