View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

بی بی سی ایران

 • ایران انتقال تجهیرات نظامی روسیه به ارمنستان را تکذیب کرد
  وزارت خارجه ایران گزارش‌ها درباره انتقال تجهیزات نظامی روسیه به ارمنستان از مرز ایران را تکذیب کرده و هم‌زمان استانداری آذربایجان شرقی از توقف خروج کامیون‌های روسی از مرز ارمنستان برای انجام "بررسی‌های لازم"خبر داده است. هم‌زمان با بالا گرفتن درگیری نظامی میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان، تصاویر و گزارش‌هایی از انتقال ادوات نظامی روسیه به ارمنستان از مرز ایران
  ادامه ...
  Published on 09-29-20
  4 hours ago
 • علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران شد
  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ایران امروز صلاحیت علیرضا رزم‌حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) را بررسی کردند و به وی رای اعتماد دادند.
  ادامه ...
  Published on 09-29-20
  6 hours ago
 • پدر امیرحسین مرادی از محکومان به اعدام اعتراضات آبان ۹۸ خودکشی کرد
  ناصر مرادی، پدر یکی از سه جوانی که در جریان اعتراضات سراسری آبان سال گذشته دستگیر و به اعدام محکوم شده‌اند، خودکشی کرده است. وکیل خانواده مرادی می‌گوید علت این خودکشی احتمالا فشارهای روانی بوده که این خانواده از زمان زندانی شدن و صدور حکم اعدام پسرشان متحمل شده است.
  ادامه ...
  Published on 09-28-20
  16 hours ago
 • بلندتر شدن زنگ خطر کرونا در ایران؛ تهران در شرایط کاملا بحرانی است
  مقامات ایران می‌گویند کسانی که در فضاهای عمومی ماسک نمی‌زنند و یا توصیه‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند جریمه و مجازات خواهند شد.
  ادامه ...
  Published on 09-26-20
  3 days ago
 • رفیقدوست از ریاست‌جمهوری یک فرمانده سپاه حمایت کرد
  محسن رفیقدوست می‌گوید چند نفر از فرماندهان سپاه می‌خواهند برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ نامزد شوند. او از رئیس‌جمهور شدن احتمالی یک فرمانده سپاه استقبال کرده است.
  ادامه ...
  Published on 09-26-20
  3 days ago
 • نسرین ستوده اعتصاب غذای خود را ‘شکست’
  رضا خندان، همسر نسرین ستوده، وکیلی که بیش از چهل روز در زندان اوین در اعتصاب غذا بوده، در توییترش نوشت که او از دیروز به همراه یک زندانی دیگر به نام رضوانه احمدخان بیگی، اعتصاب غذای خود را شکسته است.
  ادامه ...
  Published on 09-26-20
  3 days ago
 • کارشناسان سازمان ملل خواهان آزادی نسرین ستوده شدند
  کارشناسان سازمان ملل متحد در بیانیه‌ای خواهان آزادی هرچه سریع‌تر نسرین ستوده، وکیل و فعال حقوق بشر از زندان شده‌اند. این کارشناسان از حکومت ایران خواسته‌اند تا زندانیان سیاسی و عقیدتی و شهروندان خارجی و دو تابعیتی را آزاد کند.
  ادامه ...
  Published on 09-25-20
  3 days ago
 • ۴۷ کشور نقض آزادی‌ها در ایران را محکوم و از ‘شجاعت مدافعان حقوق بشر’ ستایش کردند
  نماینده آلمان در جلسه شورای حقوق بشر سازمان ملل بیانیه مشترک ۴۷ کشور را خواند که در آن از نقض ‌آزادی‌ها در ایران انتقاد و "شجاعت مدافعان حقوق بشر" ایرانی ستایش شده است.
  ادامه ...
  Published on 09-25-20
  4 days ago