View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

کیهان لندن

 • «تهدید امنیت غذایی» با سرایت آتش‌‌سوزی‌‌های مشکوک به انبارها و کارخانجات صنایع غذایی!
  در ایران موج تازه‌‌ای از آتش‌‌سوزی و انفجار در انبارها و کارخانجات مرتبط با موادغذایی به راه افتاده و از اواخر تیرماه تا اواسط امرداد دست‌کم ۱۰ مورد آتش‌سوزی گسترده در این مراکز اتفاق افتاد.
  انفجار دیگ بخار در کارخانه «تبرک» در جاده مشهد- نیشابور در ادامه آتش‌سوزی‌های مشکوک زنجیره‌ای در نقاط مختلف ایران که از شواهد پیداست به
  ادامه ...
  Published on 08-06-20By کیهان لندن
  7 hours ago
 • سایه‌‌های هولناک بر دیوار؛ اگر انفجارهای بیروت در ایران تکرار شود؟!
  دو روز پس از دو انفجار مهیب در بندر بیروت در حالی که شهروندان و دولت لبنان همچنان در شوک بسر می‌برند و هزاران تن کشته و زخمی و ناپدید و بی‌خانمان شده‌‌اند، گمانه‌زنی‌ها و تحلیل‌‌ها بر سر آنچه باعث وقوع چنین انفجار بی‌سابقه‌ای شده شکل و محتوای امنیتی به خود گرفته است.
  انفجار در بندر بیروت کنار سیلوی
  ادامه ...
  Published on 08-06-20By کیهان لندن
  11 hours ago
 • انفجارِ بیروت؛ با این دولت، لبنان قبل از این انفجار منفجر شده بود!
  احمد رأفت – بیروت، عروس شهرهای خاورمیانه در آتش سوخت. آتشی که تا زمان تنظیم این گزارش ۱۳۵ نفر را کشته و بیش از ۵۰۰۰ تن را راهی بیمارستان کرده است. از چند صد نفر هم خبری در دست نیست که یا هنوز زیر آوار هستند و یا در پیامد انفجار به دریا پرتاب شده‌اند. بیش از ۳۰۰ هزار تن
  ادامه ...
  Published on 08-06-20By کیهان لندن
  14 hours ago
 • کارگروه روحانی و رئیسی و قالیباف! وعده‌ی سه رقیب انتخاباتی که پته فساد و خیانت خود را روی آب می‌ریختند برای «گشایش اقتصادی» و «جهش تولید»!
  حسن روحانی وعده داده هفته آینده یک گشایش اقتصادی در کشور رخ خواهد داد. او مدعی شده برنامه‌ی این گشایش در جلسه روز گذشته سران قوا تصمیم‌گیری شده و پس از موافقت رهبر جمهوری اسلامی با آن، اعلام خواهد شد.
  سیدابراهیم رئیسی، حسن روحانی، محمدباقر قالیباف   حسن روحانی رئیس دولت دوازدهم چهارشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۹ اعلام کرد: «در
  ادامه ...
  Published on 08-05-20By کیهان لندن
  15 hours ago
 • معاون سازمان نظام پزشکی: لحظات سختی را برای «انتخاب» بیماران جدید سپری می‌کنیم
  معاون سازمان نظام پزشکی کشور می‌گوید به دلیل کمبود تخت‌های مراقبت‌های ویژه، «لحظات سختی» را برای گزینش و تصمیم‌گیری خالی کردن تخت‌های ویژه برای بیماران جدید سپری می‌کنند. پیشتر ویدئویی از بیمارستان اصفهان از ترجیح بیماران جوان‌تر برای بستری شدن در بخش مراقبت‌های ویژه منتشر شده بود.
  بخش مراقبت‌های ویژه کُرونا در بیمارستان مسیح دانشوری در حالی‌ که پیشتر
  ادامه ...
  Published on 08-05-20By کیهان لندن
  15 hours ago
 • لبنان زنده است…
  دو انفجار مهیب سه‌شنبه ۴ ژوئن ۲۰۲۰ بخشی از بندر بیروت را که زمانی به «عروس خاورمیانه» مشهور بود، ویران کرد و هزاران کشته و زخمی و گمشده و بی‌خانمان بر جای گذاشت. درخت سدر که به عنوان نماد این کشور بر پرچم آن نیز نقش بسته، هزاران سال عمر می‌کند. © کیهان لندن/ کارتون‌های بهنام محمدی
  ادامه ...
  Published on 08-05-20By کیهان لندن
  16 hours ago
 • فدرر، نادال و اشلى بارتى، غایبین بزرگ تنیس گراند اسلم آمریکا
  رافائل نادال تنیس‌باز ٣۴ ساله اسپانیایى نفر دوم رده‌بندى مردان جهان و برنده ١٩ گراند اسلم گفته است: به دلیل همه‌گیر شدن ویروس کُرونا و با وجود علاقه زیاد به حضور در گراند اسلم آمریکا و دفاع از عنوان قهرمانى‌ام در بازى‌هاى سال گذشته این تورنمنت، ترجیح مى‌دهم به همراه مربى و دیگر اعضاى تیم از مایورکا به نیویورک پرواز نکنیم.
  ادامه ...
  Published on 08-05-20By کیهان لندن
  20 hours ago
 • روزنامه «شرق» به نقل از یک منبع قضایی: مدرک تحصیلی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری جعلی است!
  روزنامه «شرق» چهارشنبه ۱۵ امرداد  به نقل از یک منبع در قوه قضائیه جمهوری اسلامی نوشت مدرک علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری جعلی است. به گفته این منبع آگاه «بخش‌های نظارتی» دریافته‌اند که مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد عابدزاده که از فیلیپین اخذ شده جعلی است.
  علی عابدزاده معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری شرق می‌نویسد
  ادامه ...
  Published on 08-05-20By کیهان لندن
  1 day ago
 • صلیب سرخ لبنان: تلفات انفجار بیروت تا کنون ۱۰۰ کشته و بیش از ۴هزار مجروح است
  غروب سه‌شنبه ۴ ژوییه ۲۰۲۰ دو انفجار سهمگین و پیاپی شهر بیروت را به لرزه درآورد. یک روز پس از وقوع این انفجار مهیب، صلیب سرخ لبنان گزارش‌ داد آمار کشته‌‌شدگان دست‌کم ۱۰۰ تن و تعداد مجروحان بیش از ۴ هزار نفر است.
  مقامات بیروت می‌گویند بخشی از شهر پس از انفجار آسیب دیده و بخش‌هایی از بندر مجاور
  ادامه ...
  Published on 08-05-20By کیهان لندن
  2 days ago
 • سخنگوی قوه‌قضاییه به رسانه‌ها: حقوق جامعه و حقوق شهروندی را به رسمیت بشناسید و نشاط به آنها تزریق کنید!
  (+ویدئو) سخنگوی قوه‌قضاییه به رسانه‌ها توصیه کرد: ضمن انجام رسالت و ماموریت اطلاع‌رسانی بیش از پیش «حقوق جامعه و حقوق شهروندان و حقوق افراد را به رسمیت بشناسند»! و «بجای سیاه‌نمایی و القای ناامیدی به جامعه ضمن اطلاع‌رسانی صحیح، سعی کنند که امید و نشاط به جامعه تزریق کنند.» خبرگزاری «میزان» وابسته به قوه‌قضاییه امروز چهارشنبه ۱۵ امردادماه از
  ادامه ...
  Published on 08-04-20By کیهان لندن
  2 days ago