View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC اقتصادی

 • پیش بینی دولت ایران از صادرات روزانه یک میلیون بشکه نفت در سال آینده
  دولت ایران پیش بینی کرده سال آینده روزی یک میلیون بشکه نفت با نرخ بشکه‌ای ۵۰ دلار صادر کند. محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه ایران گفت این نرخ ۵۰ دلاری 'با احتیاط' لحاظ شده است. در بودجه امسال صادرات نفت ایران روزی یک و نیم میلیون بشکه با احتساب هر بشکه ۵۵ دلار پیش بینی شده بود.
  ادامه ...
  Published on 12-09-19
  4 hours ago
 • بودجه سال آینده ایران؛ آیا وعده حذف نفت محقق شد؟
  هفتمین بودجه‌ای که حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، روز یکشنبه تقدیم مجلس کرد، قرار بود نشانی از نفت در هزینه‌های جاری نداشته باشد و درآمدهای نفتی تنها صرف بودجه‌های عمرانی شود، اما بررسی اعداد و ارقام بودجه ۱۹۸۸ هزار میلیارد تومانی سال ۱۳۹۹، نشان می‌دهد که چنین وعده‌ای محقق نشده‌است.
  ادامه ...
  Published on 12-08-19
  1 day ago
 • تجارت ایران و اروپا زیر سایه سنگین تحریم‌های آمریکا
  در میانه‌ی دعواهای سیاسی بین ایران و آمریکا، ارزش تجارت ایران و اتحادیه اروپا به یک چهارم تقلیل یافته؛ رویدادی که می‌تواند به صنعت و تولید در ایران صدمه بزند.
  ادامه ...
  Published on 12-07-19
  2 days ago
 • کشف ۲۲ میلیارد ذخیره نفتی؛ ایران می‌گوید ۱۰ درصد قابل استحصال است
  ایران اعلام کرده یک منبع ذخایر نفت را کشف کرده که بالغ بر ۵۳ میلیارد بشکه نفت دارد.
  ادامه ...
  Published on 11-11-19
  4 weeks ago
 • آهنگ نرخ رشد اقتصادی بریتانیا به کندترین میزان در دهه اخیر رسید
  بر اساس آمارهای رسمی، اقتصاد بریتانیا کندترین رشد اقتصادی خود در دهه اخیر را تجربه کرده است. مرکز ملی آمار این کشور در گزارشی گفته است نرخ رشد اقتصادی بریتانیا در سه ماهه منتهی به سپتامبر امسال (۲۰۱۹) در مقایسه با همین مدت در سال پیش (نقطه به نقطه) به یک درصد رسیده است.
  ادامه ...
  Published on 11-11-19
  4 weeks ago
 • قیمت هر متر مربع خانه در ‘طرح ملی مسکن’ حدود ۲/۵ تا ۳/۵ میلیون تومان اعلام شد
  محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی قیمت تمام شده هر مترمربع مسکن در غیر از کلانشهرها را ۲/۵ تا ۳/۵ میلیون تومان اعلام کرده و گفته: 'در کلانشهرها این رقم حداکثر ۳/۵ میلیون تومان خواهد شد'. بر اساس اعلام مقام‌های ارشد وزارت راه و شهرسازی ثبت‌نام "طرح اقدام ملی مسکن" در سه استان ایران قرار است از فردا آغاز ‌شود.
  ادامه ...
  Published on 11-11-19
  4 weeks ago
 • روحانی از کشف یک میدان نفتی در استان خوزستان خبر داد
  رئیس جمهوری ایران از کشف یک میدان نفتی با حجم ذخایر درجای ۵۳ میلیارد بشکه در استان خوزستان خبر داده است. به گفته رئیس جمهوری ایران، وسعت این میدان نفتی ۲ هزار و ۴۰۰ کیلومتر مربع است و ۸۰ متر عمق دارد. آقای روحانی گفته "یک درصد افزایش ضریب بازیافت از این میدان نفتی، ۳۲ میلیارد دلار بر درآمدهای کشور
  ادامه ...
  Published on 11-10-19
  4 weeks ago
 • آرامکو اطلاعاتی را درباره عرضه عمومی سهام این شرکت منتشر کرد
  شرکت ملی نفت عربستان، آرامکو، اطلاعاتی را درباره عرضه عمومی بخشی از سهام این شرکت منتشر کرده است. این اولین باری است که اطلاعاتی درباره نحوه کار این شرکت منتشر می‌شود. عربستان امیدوار است با عرضه این سهام، دهها میلیارد دلار درآمد داشته باشد.
  ادامه ...
  Published on 11-10-19
  4 weeks ago