View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC اقتصادی

 • تورم در ایران؛ خرج زندگی بهمن ماه ۹۷ نسبت به پارسال ‘۴۰ درصد گرانتر بود’
  مطابق گزارش مرکز آمار ایران، بهمن گذشته بیشترین میزان گرانی ماهانه را در سه سال اخیر داشته و شاخص کل قیمت کالاها و خدمات مصرفی در این ماه نسبت به بهمن ماه بیش از ۴۰ درصد بالا رفته است.
  ادامه ...
  Published on 02-21-19
  2 days ago
 • وزارت کشاورزی ایران: به اندازه کافی در انبار گندم داریم
  یک مقام وزارت جهاد کشاورزی ایران گزارش‌ها در باره کمبود گندم و آرد در این کشور را رد کرده و گفته است 'موجودی گندم به اندازه کافی در انبارهای کشور هست و حداقل تا شش ماه آینده نیاز کشور را پاسخ می‌دهد.'
  ادامه ...
  Published on 02-20-19
  2 days ago
 • گرانی خودرو؛ قیمت پراید ۱۱۱ در بازار به ۴۷ میلیون تومان رسید
  در پی موج افزایش قیمت خودرو در ایران، قیمت پراید ۱۱۱ در بازار آزاد ایران در معاملات امروز به ۴۷ میلیون تومان رسیده است. این افزایش قیمت در سایر خودروها هم مشهود بود بطوری که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با افزایش ۴ میلیون تومانی نسبت به دیروز، در بازار آزاد به ۸۰ میلیون تومان رسیده است. رضا رحمانی، وزیر
  ادامه ...
  Published on 02-17-19
  6 days ago
 • اپل درباره اپلیکیشن ‘کنترل زنان’ در عربستان تحقیق می‌کند
  شرکت اپل از بررسی یک اپلیکیشن که گفته شده از آن می‌توان برای کنترل بیشتر زنان و جلوگیری از خروج آنها از عربستان سعودی استفاده شود، خبر داده است.
  ادامه ...
  Published on 02-14-19
  1 week ago
 • نفت خام ایران در سومین عرضه در بورس انرژی بی مشتری ماند
  نفت خام ایران در سومین عرضه در بورس انرژی این کشور امروز دوشنبه (اول بهمن) ناکام ماند و هیچ مشتری برای خرید این کالا اقدام نکرد. به گزارش ایسنا در معاملات امروز مقدار نفت قابل عرضه یک میلیون بشکه به قیمت پایه ۵۲ دلار و ۴۲ سنت در نظر گرفته شده بود.
  ادامه ...
  Published on 01-21-19
  1 month ago
 • معافیت از تحریم نفتی ایران به شکل محدود تمدید می‌شود
  به گفته منابع نفتی، با پایان گرفتن معافیت چند کشور از تحریم نفتی ایران انتظار می رود دولت آمریکا معافیت تعدادی از این کشورها را لغو کند اما به واسطه ملاحظات سیاسی و جلوگیری از افزایش بهای نفت همچنان مجوز تعدادی از خریداران را ولو با تجدید نظر در مقدار خرید تمدید کند.
  ادامه ...
  Published on 01-17-19
  1 month ago
 • اعتراض خریداران خودرو در ایران به افزایش قیمت
  مشکلات صنعت خودرو در ایران سر دراز دارد. از مافیای خودرو تا کیفیت پایین‌شان، همیشه بحث های جنجالی درباره خودروسازی در ایران زیاد بوده است.
  ادامه ...
  Published on 01-16-19
  1 month ago
 • آمریکا: معافیت‌های بیشتری برای خرید نفت ایران نمی‌دهیم
  برایان هوک، نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران می‌گوید کشورش به دنبال اعطای معافیت‌های بیشتری برای خرید نفت از ایران نیست. او گفته است دلیل اعطای معافیت‌های قبلی، پیشگیری از افزایش قیمت نفت در بازارهای بین‌المللی بوده است.
  ادامه ...
  Published on 01-11-19
  1 month ago