View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC اقتصادی

 • مجلس افغانستان وام ۶۰ میلیون یورویی ایتالیا برای راه آهن خواف- هرات را تصویب کرد
  مجلس افغانستان وام کشور ایتالیا را برای ساخت بخش چهارم خط آهن خواف-هرات تصویب کرد. با تکمیل این بخش راه آهن ایران برای اولین بار به هرات، یکی از شهرهای بزرگ افغانستان وصل می‌شود. تاکنون فقط خط آهن از مسیر ازبکستان تا نزدیک شهر مزار، مرکز ولایت بلخ رسیده است. بخش اول قطعه چهارم راه آهن خواف-هرات ۴۳ کیلومتر طول
  ادامه ...
  Published on 01-18-20
  2 hours ago
 • لوفت‌هانزا تعلیق پروازهای خود به ایران را تمدید کرد
  شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا اعلام کرده است تعلیق پروازهای این شرکت به مقصد تهران تا ۲۸ مارس (۹ فروردین) ادامه خواهد داشت. هواپیمایی اتریش نیز پروازهای خود را به ایران را تا همین زمان تعلیق کرده است. شماری از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی همچنان به ایران پرواز می‌کنند.
  ادامه ...
  Published on 01-17-20
  6 hours ago
 • رشد اقتصادی چین به پایین‌ترین میزان در سه دهه کاهش یافت
  نرخ رشد اقتصادی چین در سال گذشته میلادی پایین‌ترین میزان طی سه دهه اخیر کاهش یافته است. اقتصاد چین در سال گذشته اندکی بیش از ٦ درصد رشد کرد که در مقایسه با بسیاری از کشورهای جهان قابل توجه اما از نرخ سال‌های گذشته کمتر است.
  ادامه ...
  Published on 01-16-20
  1 day ago
 • آمریکا و چین موافقتنامه‌ای برای کاهش شدت جنگ تجاری امضا کردند
  آمریکا و چین موافقتنامه‌ای را با هدف تخفیف جنگ تجاری میان دو کشور که بازارها را تکان داده و بر دوش اقتصاد جهان سنگینی کرده امضا کرده اند. آمریکا و چین از سال ۲۰۱۸ مشغول جنگ تعرفه ای تلافی جویانه بوده اند که به اعمال تعرفه های تازه وارداتی بر چیزی بیش از ۴۵۰ میلیارد دلار کالا منجر شده است.
  ادامه ...
  Published on 01-15-20
  3 days ago
 • شناسایی خانه‌های خالی برای مالیات در ایران؛ سامانه املاک تا پایان سال ‘راه‌اندازی می‌شود’
  محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی ایران از ره‌اندازی سامانه 'املاک و اسکان' تا پایان امسال (۱۳۹۸) و تحویل آن به سازمان امور مالیاتی این کشور خبر داده است. آقای سلامی گفته: "با همکاری سازمان امور مالیاتی شناسایی خانه های خالی انجام و نسبت به اخذ مالیات از خانه‌های خالی اقدام خواهد شد." بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی حدود
  ادامه ...
  Published on 12-17-19
  1 month ago
 • نتیجه انتخابات بریتانیا و ‘توافق’ چین و آمریکا بازارهای جهانی را رونق داد
  نتیجه انتخابات پارلمانی بریتانیا و این خبر که دونالد ترامپ تعرفه گمرکی برای کالاهای وارداتی از چین را به حال تعلیق در خواهد آورد باعث رونق بازارهای پول و سهام آمریکا و آسیا شده و نرخ برابری پوند بریتانیا، یوآن چین و ین ژاپن افزایش یافته است.
  ادامه ...
  Published on 12-13-19
  1 month ago
 • تجارت ایران و اروپا زیر سایه سنگین تحریم‌های آمریکا
  در میانه‌ی دعواهای سیاسی بین ایران و آمریکا، ارزش تجارت ایران و اتحادیه اروپا به یک چهارم تقلیل یافته؛ رویدادی که می‌تواند به صنعت و تولید در ایران صدمه بزند.
  ادامه ...
  Published on 12-07-19
  1 month ago
 • شرکت آرامکو رکورد جهانی عایدی عرضه اولیه سهام را کسب کرد
  دولت عربستان سعودی در نخستین عرضه عمومی سهام شرکت آرامکو در بورس ریاض بیش از ۲۵ میلیارد دلار از فروش یک و نیم درصد سهام این شرکت به دست آورده و به این ترتیب رکورد بیشترین مبلغ حاصل از فروش سهام در تاریخ را شکسته است.
  ادامه ...
  Published on 12-06-19
  1 month ago