View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC اقتصادی

 • پولدارتر شدن پولدارها از جیب طبقه متوسط
  کارشناسان سازمان همکاری و توسعه اقتصادی در گزارشی اعلام کرده‌اند رشد درآمد خانواده‌های طبقه متوسط در بسیاری کشورها متوقف شده و در عوض سهم ثروتمندان از اقتصاد بزرگ‌تر شده است.
  ادامه ...
  Published on 04-24-19
  12 hours ago
 • اعتراض رسمی چین به آمریکا درباره حذف معافیت‌های تحریم نفت ایران
  به گزارش خبرگزاری رویترز، وزارت خارجه چین امروز سه‌شنبه (سوم اردیبهشت/ ۲۳ آوریل) بطور رسمی علیه تصمیم اخیر آمریکا درباره تمدید نکردن مجوز خرید نفت از ایران اعتراض کرده است. مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا، دیروز پایان معافیت از تحریم‌های نفتی ایران را اعلام کرد و گفت دیگر هیچ معافیتی در این زمینه به کشورهای دیگر نخواهد داد.
  ادامه ...
  Published on 04-23-19
  1 day ago
 • واکنش‌ها به تحریم خرید نفت از ایران
  برنامه آمریکا برای فشار بر ایران به مرحله ای رسیده که مدتها از آن به عنوان تحریم‌های فلج کننده یاد می شد.
  ادامه ...
  Published on 04-23-19
  1 day ago
 • ‘دادخواست چین’ علیه آمریکا درباره حذف معافیت‌های تحریم نفت ایران
  به گزارش خبرگزاری رویترز، وزارت خارجه چین امروز سه‌شنبه (سوم اردیبهشت/ ۲۳ آوریل) اعلام کرده دادخواستی را علیه تصمیم اخیر آمریکا تنظیم کرده است. مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا، دیروز پایان معافیت از تحریم‌های نفتی ایران را اعلام کرد و گفت دیگر هیچ معافیتی در این زمینه به کشورهای دیگر نخواهد داد.
  ادامه ...
  Published on 04-23-19
  1 day ago
 • بزرگترین دادگاه مربوط به تقلب در بریتانیا برگزار می‎شود
  بزرگترین دادگاه رسیدگی به یک پرونده تقلب در تاریخ بریتانیا، امروز (دوشنبه، ۲۵ مارس) در لندن برگزار می‌شود. در این دادگاه به شکایت شرکت آمریکایی، هیولت پکارد از رئیس سابق یک شرکت سازنده نرم‌افزار رسیدگی می‌شود.
  ادامه ...
  Published on 03-25-19
  1 month ago
 • جنگ تجاری آمریکا و چین؛ کاخ سفید از ادامه مذاکرات خبر داد
  کاخ سفید تایید کرد مقام‌های آمریکایی قرار است هفته آینده برای پایان دادن به جنگ تجاری دو کشور به چین سفر کنند. در یک سال گذشته چین و آمریکا میلیاردها دلار تعرفه بر کالاهای یکدیگر اعمال کرده‌اند.
  ادامه ...
  Published on 03-24-19
  1 month ago
 • بوئینگ ‘به زودی نرم‌افزار جدیدی برای مدل ۷۳۷ مکس ارائه می‌کند’
  شرکت بوئینگ اعلام کرده است که تا پایان ماه جاری میلادی نرم‌افزار جدیدی را برای هواپیماهای مدل ۷۳۷ مکس که اخیرا زمین‌گیر شده‌اند، معرفی می‌کند. بر اساس مدارکی که به دست بی‌بی‌سی رسیده، نسخه به روز شده این نرم‌افزار سیستمی که مانع توقف هواپیما می‌شود را محدود می‌کند.
  ادامه ...
  Published on 03-19-19
  1 month ago
 • افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حداقل دستمزد کارگران در سال آینده
  شورای عالی کار در مصوبه‌ای حداقل حقوق کارگران در سال آینده را ۴۰۰ هزار تومان افزایش داده است. بر اساس قانون کار میزان افزایش دستمزد بر اساس دو شاخص سبد معیشت خانوار و نرخ تورم تعیین می‌شود و بعضی از فعالان کارگران میزان افزایش حقوق را متناسب با موج کنونی گرانی نمی‌دانند.
  ادامه ...
  Published on 03-19-19
  1 month ago