View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC اقتصادی

 • رشد افسارگسیخته نرخ دلار تنها در سه ماه؛ راهکار کنترل قیمت ارز چیست؟
  نرخ ارز در ایران باز هم افزایش پیدا کرد. گزارش شده قیمت دلار آمریکا در بازار آزاد به حدود ۲۹ هزار تومان و یورو به ۳۴ هزار تومان رسیده است. این ارقام به این معنی است که نرخ ارز تنها در سه ماه گذشته یک‌ونیم برابر شده.
  ادامه ...
  Published on 09-27-20
  6 hours ago
 • افت ۴۳ هزار واحدی بورس تهران با وجود ممنوعیت معاملات یک روزه
  با وجود اعلام ممنوعیت معاملات یک روزه با هدف کاهش صف فروش، افت شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز هم ادامه یافت. در معاملات امروز شاخص کل بازار بورس با نزدیک به ۴۳ هزار و ۴۰۰ واحد افت به یک میلیون و ۵۷۲ هزار واحد رسید. دیروز سازمان بورس اوراق بهادار تهران معاملات یک روزه را ممنوع اعلام کرد؛
  ادامه ...
  Published on 09-27-20
  10 hours ago
 • طرح اختصاص کالابرگ برای کالاهای اساسی در هیات رئیسه مجلس ایران
  کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ایران طرح اختصاص کالابرگ برای تامین کالاهای اساسی را به هیات رئیسه مجلس ارسال کرده است. این طرح قرار است ۶۰ میلیون ایرانی را پس از شناسایی واجدین شرایط شامل شود.
  ادامه ...
  Published on 09-27-20
  14 hours ago
 • بورس تهران ‘معامله الگوریتمی’ و ‘معامله روز’ را ممنوع کرد
  مدیرعامل بورس تهران می‌گوید در پاسخ به "خواسته فعالان بازار مبنی بر کنترل شرایط غیرعادی" از روز شنبه "معاملات الگوریتمی" و "معاملات روز" در بورس تهران ممنوع می‌شود.
  ادامه ...
  Published on 09-26-20
  2 days ago
 • افت متوالی بورس تهران؛ استفاده از صندوق توسعه ملی برای حمایت از بازار سرمایه
  افت مستمر شاخص بورس اوراق بهادار تهران در حالی ادامه دارد که بازار ارز در ایران شاهد افزایش قیمتهاست. در بازار آزاد قیمت دلار بیش از ۲۵۳۰۰ تومان گزارش شده است. شاخص کل بورس تا بعدازظهر امروز حدود ۳۷ هزار واحد افت کرد و به یک میلیون و ۵۷۰ هزار رسید. همزمان طی دو هفته اخیر قیمت خودرو در ایران
  ادامه ...
  Published on 09-08-20
  3 weeks ago
 • بورس ایران و ابهام‌ها در مورد دخالت دولت
  دولت در ایران علاوه برسیاست‌گذاری متصدی و مالک بخش‌های قابل‌توجهی از اقتصاد هم است. این شرایط در بورس هم حاکم است و ابهام‌هایی درباره تضاد منافع دولت در این بازار ایجاد کرده است.
  ادامه ...
  Published on 09-07-20
  3 weeks ago
 • تالار بورس و سرمایه‌های سرگردان در ایران
  یکی از تحولاتی که بورس ایران را امسال به یک حوزه خبرساز تبدیل کرد، شمار بالای افرادی بود که به تازگی وارد این بازار شدند و منابع مالی قابل‌توجهی که با خود به بورس آوردند.
  ادامه ...
  Published on 09-06-20
  3 weeks ago
 • رشد اقتصادی ایران در فصل بهار؛ ‘با نفت ۳/۵- درصد، بی نفت ۱/۷- درصد’
  مرکز آمار ایران در تازه‌ترین گزارش خود نرخ رشد اقتصادی این کشور در بهار امسال را با احتساب درآمدهای نفتی و بدون آن منفی اعلام کرده است.این سازمان در گزارش خود گفته در سه ماهه اول امسال نرخ رشد اقتصادی با احتساب نفت ۳/۵- درصد و بدون احتساب درآمدهای نفتی به ۱/۷- درصد رسیده است.
  ادامه ...
  Published on 09-01-20
  4 weeks ago