View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC اقتصادی

 • ترامپ به کارخانجات آمریکایی ‘دستور داد از چین خارج شوند’
  دونالد ترامپ که تا ساعاتی دیگر برای اجلاس سران هفت کشور اقتصادی جهان به فرانسه خواهد رفت در واکنشی تند به وضع تعرفه از سوی چین بر ۷۵ میلیارد دلار کالای آمریکایی در توییتر از بنگاه‌های اقتصادی کشورش خواست که به فکر خروج از چین باشند و وعده داد که به زودی "پاسخی قاطع" به این تصمیم پکن دهد.
  ادامه ...
  Published on 08-23-19
  5 hours ago
 • چین با وضع تعرفه بر ۷۵ میلیارد کالای آمریکایی پاسخ ترامپ را داد
  چین اعلام کرد در پاسخ به تصمیم آمریکا برای وضع تعرفه بر ۳۰۰ میلیارد دلار کالای چینی، بنا دارد برای حدود ۷۵ میلیارد دلار کالای وارداتی از آمریکا تعرفه ده درصدی وضع کند. این تصمیم پکن ساعاتی پیش از آغاز اجلاس سران گروه هفت در فرانسه اعلام شد که در آنجا دونالد ترامپ با رهبران اقتصادهای پیشرفته دنیا دیدار می‌کند.
  ادامه ...
  Published on 08-23-19
  10 hours ago
 • بحران در صنعت خودرو‌سازی ایران
  قوه قضائیه ایران، خبر بازداشت مدیر عامل سابق شرکت ایران خودرو را تایید کرده است. هاشم یکه زارع دیروز، ساعتی بعد از برکناری از مقام خود، در دفتر کارش بازداشت شد.
  ادامه ...
  Published on 08-20-19
  3 days ago
 • چگونه از دست رفتن اینستاگرام کسب و کارهای کوچک را نابود می‌کند؟
  در سال‌های اخیر تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک در کشورهای مختلف جهان از طریق اینستاگرام خود را به مشتریان رسانده‌اند؛ در ایران هم با افزایش محبوبیت این شبکه اجتماعی بر تعداد این گونه کسب و کارهای آنلاین افزوده شده است. در بعضی موارد این کسب و کارهای کوچک تنها محل امرار معاش بوده و غفلت از محافظت از
  ادامه ...
  Published on 08-20-19
  3 days ago
 • نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه در ایران ‘به بالای ۴۰ درصد رسید’
  بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه ١٣٩٨ به ۴۰/۴ درصد رسیده است. گروه‌های خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها، مبلمان و لوازم خانگی و همچنین تفریح و فرهنگ از گروه‌هایی بوده‌اند که از تیر ماه پارسال (۱۳۹۷) تا تیر ماه امسال بیشترین افزایش قیمت را داشته‌اند.
  ادامه ...
  Published on 07-23-19
  1 month ago
 • وزیر اقتصاد ایران: دولت ارز دیجیتال را به رسمیت می‌شناسد
  بگفته فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد ایران، دولت این کشور 'ارز دیجیتال' را به رسمیت می‌شناسد و برای واردات دستگاه‌های ماینینگ (استخراج) دیگر ممنوعیتی وجود نخواهد داشت. عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران، دیروز بیت‌کوین را فعلا در این کشور "غیرقانونی" خوانده بود؛ او البته مشخص نکرد منظور او از غیرقانونی بودن، استخراج بوده یا معامله این رمز ارز.
  ادامه ...
  Published on 07-23-19
  1 month ago
 • بانک جهانی: رشد اقتصادی افغانستان با چالش جدی مواجه است
  بانک جهانی اعلام کرده که رشد اقتصادی افغانستان با چالش جدی مواجه است و این کشور شاهد کمترین میزان رشد اقتصادی در میان کشورهای جنوب آسیا است. در گزارش این نهاد آمده که اوضاع مبهم سیاسی، چالش‌‌های امنیتی و خشک‌سالی مداوم در این کشور از دلایل رشد کند اقتصاد افغانستان است.
  ادامه ...
  Published on 07-21-19
  1 month ago
 • موسسه دولتی تحقیقاتی بریتانیا: برگزیت بدون توافق به رکود منجر می‌شود
  دفتر مسئولیت بودجه ای در بریتانیا هشدار داده است که خروج این کشور از اتحادیه اروپا بدون توافق با این اتحادیه می‌تواند به رشد منفی و رکودی اقتصادی منجر ‌می‌شود و بدهی ملی را افزایش می‌دهد. این دفتر یک موسسه تحقیقاتی تحت پوشش مالی دولت اما برخوردار از استقلال است.
  ادامه ...
  Published on 07-18-19
  1 month ago