View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC اقتصادی

 • مرکز آمار ایران: کاهش بیکاری و افزایش تورم در بهار امسال
  گزارش فصلی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد که بیکاری در بهار امسال در مقایسه با زمستان پارسال کمتر و تورم افزایش داشته است. بر اساس این گزارش، قیمت هر متر مربع خانه مسکونی در بهار امسال در مقایسه با بهار پارسال بطور متوسط بیش از ۸۲ درصد بالا رفته است.
  ادامه ...
  Published on 10-21-19
  6 hours ago
 • واکنش به ‘کمبود بنزین سوپر’ در ایران: ‘در دو پالایشگاه تولید و توزیع می‌شود’
  در پی انتشار گزارش‌هایی درباره کمبود و حذف بنزین سوپر در بعضی جایگاه‌های سوخت رسانی، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفته بنزین سوپر در دو پالایشگاه در شازند و اصفهان تولید و در کشور توزیع می‌شود. خبرگزاری فارس، دیروز در گزارشی از 'نایاب شدن' بنزین سوپر در جایگاههای عرضه سوخت خبر داده بود. در این گزارش مقصد
  ادامه ...
  Published on 10-21-19
  10 hours ago
 • نماینده مجلس: واردات قطعات خودرو در انحصار ۵ یا ۶ نفر است
  جواد حسینی کیا، عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از انحصار واردات قطعات خودرو در میان ۵ یا ۶ نفر خبر داده است؛ او البته به نامی اشاره نکرده است. این اظهارات در حالیست که هم اکنون یکی از بزرگترین پرونده‌های مربوط به "فساد" در صنعت خودروسازی در جریان است.
  ادامه ...
  Published on 10-20-19
  1 day ago
 • افزایش قیمت مسکن و رکود معاملات در تهران در گزارش تازه مرکز آمار
  مرکز آمار ایران در گزارشی که درباره تحولات بازار زمین و مسکن در تهران منتشر کرده از افزایش شدید قیمت‌ها در بهار امسال در مقایسه با همین فصل در سال ۱۳۹۷ خبر داده است. بر اساس این گزارش، افزایش قیمت هر مترمربع زیربنای مسکونی در همین مدت حدود ۱۱۰ درصد اعلام شده است.
  ادامه ...
  Published on 10-20-19
  1 day ago
 • مجلس ایران واردات و صادرات را مشمول قانون مالیات بر ارزش افزوده کرد
  نمایندگان مجلس ایران امروز در مصوبه‌ای واردات و صادرات کالاها و خدمات را مشمول قانون مالیات بر ارزش افزوده کردند. در یکی از تبصره‌های این لایحه آمده: "عرضه کالا و ارائه خدمات در ایران به قلمرو گمرکی و واردات و صادرات آنها از لحاظ مالیات و عوارض مشمول مقررات این قانون است."
  ادامه ...
  Published on 09-29-19
  3 weeks ago
 • کاهش رشد اقتصادی چین؛ وضع چقدر بد است؟
  در بیشتر سال‌های دهه گذشته، از سرعت رشد اقتصادی چین کاسته شده، ولی داده‌های اخیر موجب نگرانی‌های تازه‌ای شده است. چه چیزی سرمایه گذاران را نگران کرده و واکنش چین چه بوده؟
  ادامه ...
  Published on 09-29-19
  3 weeks ago
 • اقتصاددان بلغار، رئیس صندوق بین‌المللی پول شد
  کریستالینا جیورجیوا، اقتصاددان بلغار به ریاست صندوق بین المللی پول منصوب شده است. خانم جیورجیوا سابقه کار در نهادهای مالی اتحادیه اروپا و بانک جهانی را دارد و برنامه خود را تلاش برای تثبیت و کمک به رشد اقتصاد جهانی عنوان کرده است.
  ادامه ...
  Published on 09-26-19
  4 weeks ago
 • قدیمی‌ترین آژانس مسافرتی دنیا ورشکست شد
  قدیمی‌ترین شرکت خدمات مسافرتی دنیا ورشکست شد. شرکت بریتانیایی توماس کوک که سال ۱۸۴۱ تأسیس شده بود، نتوانست مبلغ لازم برای بازپرداخت بدهی‌هایش را در موعد مقرر تأمین کند.
  ادامه ...
  Published on 09-23-19
  4 weeks ago