View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC اقتصادی

 • روند صعودی قیمت نفت با ادامه تنش‌ها میان ایران و آمریکا
  با ادامه تنش ایران و آمریکا، افزایش قیمت نفت در بازارهای جهانی کماکان ادامه دارد. قیمت نفت هفته پیش و همزمان با سرنگونی هواپیمای تجسسی آمریکا توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رو به افزایش گذاشت.
  ادامه ...
  Published on 06-24-19
  1 hour ago
 • یک مقام چینی: پکن و واشنگتن باید برای خاتمه تنش تجاری مصالحه کنند
  یک مقام چینی گفته است که پکن و واشنگتن باید برای پایان دادن به تنش تجاری بین دو کشور مصالحه کنند. وانگ شوون، معاون وزیر بازرگانی چین در آستانه دیدار روسای جمهور چین و آمریکا در نشست سران گروه ۲۰ که در ژاپن برگزار خواهد شد گفت که رهبران دو قدرت اقتصادی برتر جهان باید کمی از مواضع خود کوتاه
  ادامه ...
  Published on 06-23-19
  7 hours ago
 • FATF و قوانین پولشویی؛ مهلت ایران چهار ماه دیگر تمدید شد
  گروه ویژه اقدام مالی علیه پولشویی و تامین مالی تروریسم (FATF) تصمیم گرفته تا مهلت ایران برای پیوستن به معاهده پالرمو و کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم را چهار ماه دیگر تمدید کند. وزیر دارایی آمریکا در این جلسه ایران را به "قصور عامدانه" در مقابله با "پولشویی سیستماتیک" متهم کرده است.
  ادامه ...
  Published on 06-21-19
  3 days ago
 • قطع دسترسی هواوی به اندروید چه تاثیری بر مصرف‌کننده دارد
  محدودیت هایی که گوگل بر دسترسی شرکت هواوی به سیستم عامل اندروید اعمال کرده سایه بلندی بر رونمایی از تازه‌ترین تلفن‌های هوشمند این شرکت عظیم چینی می‌افکند.
  ادامه ...
  Published on 05-20-19
  1 month ago
 • بازار متشکل ارزی چیست و قرار است چگونه فعالیت ‌کند؟
  فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد ایران زمان آغاز به کار بازار متشکل ارزی را هفته جاری اعلام کرده است. یکی از اهداف تشکیل بازار جدید ارزی دور نگه داشتن دلالان و کانال‌های اعلام نرخ از تاثیر گذاری بر نرخ ارز اعلام شده است. در این مطلب به مکانیزم عملکرد بازار متشکل ارزی پرداخته شده است.
  ادامه ...
  Published on 05-13-19
  1 month ago
 • دستیار ترامپ: آمریکا از تعرفه ها متضرر خواهد شد
  یکی از مشاوران ارشد اقتصادی دونالد ترامپ اذعان کرده است که موضع رئیس جمهور آمریکا دایر بر اینکه که چین بهای تعرفه ها بر صادرات به آمریکا را خواهد پرداخت اشتباه است. او گفت در یک جنگ تجاری "هر دو طرف متضرر" خواهند شد.
  ادامه ...
  Published on 05-12-19
  1 month ago
 • فیسبوک از یک شرکت داده‌کاوی به اتهام سواستفاده تجاری شکایت کرد
  فیسبوک از یک شرکت تحلیل رفتارهای کاربران به دلیل استفاده غیرقانونی از اطلاعات کاربران و استفاده تجاری از آن شکایت کرد. این شرکت کره جنوبی که میزان محبوبیت کاربران را امتیاز بندی می‌کرد؛ متهم است که از نظراتی که کاربران درباره مسائل مختلف می‌نویسند به طور غیرقانونی برای بازاریابی و تبلیغات استفاده می‌کرده است.
  ادامه ...
  Published on 05-11-19
  1 month ago
 • جنگ تجاری چین و آمریکا؛ ترامپ می‌گوید چین از توافق خود عدول کرده
  دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات‌متحده آمریکا گفته است چین در مذاکرات تجاری خود از "تعهدات عدول" کرده است. این در حالیست که اختلافات دو کشور قبل از مذاکرات پیشرو تشدید شده است.
  ادامه ...
  Published on 05-09-19
  2 months ago