View Business Directory

Add your business

BBC اقتصادی

 • فیسبوک از کوتاهی‌اش در حذف محتوای نامناسب 'سال‌ها مطلع بوده است'
  فیسبوک سال‌هاست که در جلوگیری از انتشار محتوای نفرت‌پراکن، تفرقه‌انگیز، آشوب‌برانگیز، توهین‌آمیز و آزارگرانه کوتاهی کرده است، بخصوص در کشورهایی که بیشتر از این نظر آسیب‌پذیر بودند.
  ادامه ...
  Published on 10-25-21
  2 days ago
 • با تصمیم به اخراج سفرای کشورهای غربی؛ ارزش لیر ترکیه باز هم سقوط کرد
  با تصمیم رجب طیب اردوغان، ئیس جمهوری ترکیه برای اخراج سفرای کشورهای غربی از این کشور، لیر ترکیه کمترین ارزش خود را در برابر دلار در معاملات امروز ثبت کرد و رکورد جدیدی را به جا گذاشت. با شروع معاملات امروز بازارهای جهانی ارز، هر دلار آمریکا به ۹/۸ لیر ترکیه رسید؛ از ابتدای سال جاری میلادی (۲۰۲۱) ارزش پول
  ادامه ...
  Published on 10-25-21
  2 days ago
 • استخراج سالانه 'بیش از یک میلیارد دلار رمزارز ' در ایران
  کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گزارشی به بررسی وضعیت استخراج رمزارزها در ایران پرداخته است. گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس با استناد نتایج بررسی سایت‌های صرافی آنلاین ایرانی گفته این ۷۰۰ بیت کوین معادل حدود ۴۰ میلیون دلار (معادل حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان)، بصورت غیررسمی در ایران خرید و فروش میشود.
  ادامه ...
  Published on 09-14-21
  1 month ago
 • 'کاهش ۳۵ درصدی' فروش مواد غذایی در ایران
  قاسم علی حسنی، رییس اتحادیه بنکداران از کاهش ۳۵ درصدی فروش مواد غذایی در ایران خبر داده است. او به روزنامه هشمهری گفته "ما بر اساس آمار فروشی که در سطح کشور داریم، در ۵ ماه و نیم اول امسال در مقایسه با ۵ ماه و نیم سال گذشته افت ۳۵ درصدی در سطح فروش مواد غذایی داشتیم."
  ادامه ...
  Published on 09-08-21
  2 months ago
 • افت ارزش بیت‌کوین هم‌زمان با اعتراض‌ها به رواج آن در السالوادور
  همزمان با رسمیت یافتن بیت‌کوین در معاملات السالوادور، قیمت این رمز ارز شاهد افت نسبتا شدیدی بود. کاهش ارزش بیت‌کوین از دیروز بعدازظهر آغاز شد و قیمت آن تا ۴۳ هزار دلار هم سقوط کرد که البته با ادامه معاملات ارزش آن کمی بهبود یافت.
  ادامه ...
  Published on 09-08-21
  2 months ago
 • خاموشی‌ها در ایران؛ از تابستان بی‌برق و سیاه تا زمستانی بی‌گاز و آلوده
  هنوز تلخی خاموشی های گسترده این تابستان از کام مردم پاک نشده و حتی تصاویر و فیلم‌های قطع برق بیمارستان‌ها و از کار افتادن دستگاه‌های اکسیژن به بایگانی تاریخ سپرده نشده است که مسئولان دولتی به طرق مختلف؛ هشدار تداوم قطعی برق را در فصل سرد پیش‌رو را به زبان آورده و سعی در آماده کردن افکار عمومی برای پذیرش
  ادامه ...
  Published on 09-05-21
  2 months ago
 • قرارداد ۲۷ میلیارد دلاری عراق با توتال فرانسه
  دولت عراق اعلام کرد که با شرکت انرژی توتال فرانسه قراردادی ۲۷ میلیارد دلاری امضا کرده است. وزیر نفت عراق گفت بر اساس این قرارداد شرکت توتال چهار پروژه عظیم انرژی در جنوب این کشور اجرا خواهد کرد و افزود که با اجرای پروژه تولید گاز نیاز عراق به واردات گاز از ایران کاهش پیدا کند.
  ادامه ...
  Published on 09-05-21
  2 months ago
 • نرخ تورم سالانه مرداد ماه در ایران به بالای ۴۵ درصد رسید
  بنابر اعلام مرکز آمار ایران نرخ تورم سالانه مرداد ماه در این کشور به ۴۵/۲ درصد رسیده است که نسب به تیر ماه یک درصد افزایش یافته است. طی ۱۳ ماه اخیر، بر اساس داده‌های رسمی، نرخ تورم سالانه در ایران بطور ثابت در حال افزایش بوده است.
  ادامه ...
  Published on 08-23-21
  2 months ago