View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC – تازه های خبری

 • یک ایالت هند خرید و فروش گوشت سگ را ممنوع کرد
  ایالت ناگالند در شمال شرقی هند، صادرات، تجارت و فروش گوشت سگ را ممنوع کرده است. خوردن گوشت سگ در برخی مناطق هند ممنوع است اما برخی جوامع ساکن در مناطق شمال شرقی هند آن را خوراکی لذیذ می‌دانند.
  ادامه ...
  Published on 07-04-20
  57 mins ago
 • تست کرونای چند بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران ‘مثبت اعلام شد’
  نتیجه تست هشت نفر از فوتبالیست‌ها و کادر فنی باشگاه استقلال تهران مثبت اعلام شده است. باشگاه استقلال تهران در بیانیه‌ای‌ گفته است آخرین جلسه تمرین این تیم در تهران پیش از بازی با پارس جنوبی، لغو شده است.
  ادامه ...
  Published on 07-04-20
  4 hours ago
 • چرا بریتانیا هنگ‌کنگ را به چین بازگرداند؟
  تصمیم جنجالی چین برای اعمال قانون جدید امنیتی در هنگ‌کنگ بار دیگر این مستعمره سابق بریتانیا را به موضوع اختلاف بین دو کشور تبدیل کرده است.
  ادامه ...
  Published on 07-03-20
  7 hours ago
 • میتینگ جنجالی ترامپ در قلب سرزمین‌های مقدس قوم سو برگزار می‌شود
  با وجود انتقادهای فراوان از برگزاری هرگونه تجمع بزرگی به علت شیوع دوباره کرونا در آمریکا، دونالد ترامپ به داکوتای جنوبی رفته تا در کوهپایه صخره‌هایی که به بروی آنها نقش چهار رئیس جمهور آمریکا کنده‌کاری شده، روز استقلال این کشور را جشن بگیرد. گزارش شده که ۷۵۰۰ نفر برای حضور در این مراسم اعلام آمادگی کرده‌اند و قرار است
  ادامه ...
  Published on 07-03-20
  9 hours ago
 • محمدیوسف غضنفر، نماینده ویژه رئیس‌جمهور افغانستان بر اثر کرونا درگذشت
  تلویزیون ملی افغانستان در فیسبوک خبر درگذشت نماینده ویژه اشرف غنی را نشر کرده است. محمد اشرف غنی با امضای نخستین فرمانش پس از سوگند ریاست جمهوری آقای یوسف غصنفر را به عنوان نماینده فوق‌العاده رئیس جمهور در امور توسعه اقتصادی، تجاری و کاهش فقر منصوب کرده بود.
  ادامه ...
  Published on 07-03-20
  17 hours ago
 • عبدالرشید دوستم سومین مارشال افغانستان شد
  محمداشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان با صدور فرمانی رسما رتبه نظامی مارشالی را به عبدالرشیم دوستم، از مهمترین رهبران ازبک‌تبار این کشور، اعطا کرد. عنایت‌الله بابر فرهمند، از نزدیکان عبدالرشید دوستم در صفحه فیسبوکش با نشر کاپی فرمان اشرف غنی تایید کرده که این فرمان روز گذشته از نشانی دفتر ریاست جمهوری در اختیار آن‌ها قرار گرفته است.
  ادامه ...
  Published on 07-03-20
  24 hours ago
 • آیا جان رابرتس، بالاترین مقام قضایی آمریکا، برابر ترامپ ایستاده است؟
  دیوان عالی آمریکا که بالاترین مرجع قضایی در این کشور است طی یک هفته گذشته در سه پرونده بزرگ به "ضرر" محافظه‌کاران و دونالد ترامپ حکم داده است. احکامی که هر سه همسو با ارزش‌ها و شعارهای جناح چپ است؛ حمایت از حق سقط‌جنین، حمایت از حقوق دگرباشان جنسی و مخالفت با اخراج حدود ۷۰۰ هزار مهاجر جوان که تقریبا
  ادامه ...
  Published on 07-02-20
  2 days ago
 • محمود موسوی مجد؛ ‘راننده جاسوس موساد و سیا یا قربانی تسویه حساب؟’
  داستان جاسوسی محمود موسوی مجد از فرماندهان نظامی و امنیتی ایران از جمله قاسم سلیمانی در سوریه برای اسرائیل و آمریکا، داستانی پیچیده و پر از معماست. با اینگونه اتهامات، قاضی و نحوه برگزاری دادگاه آشنایی داریم، اما این بار متهم از جنس دیگری است.
  ادامه ...
  Published on 06-24-20
  1 week ago
 • وحید خزایی کیست و چرا ‘شاخ اینستاگرام’ دستگیر شد؟
  یکی از چهره‌های ایرانی معروف در اینستاگرام به نام وحید خزایی هنگام بازگشت به ایران در فرودگاه امام خمینی بازداشت شده است. آقای خزایی بیش از یک میلیون طرفدار دارد و درآمدش از راه گرفتن تبلیغ در اینستاگرام است.
  ادامه ...
  Published on 06-24-20
  1 week ago
 • همه‌گیرشناسی شیوع کرونا در ایران؛ ثبت ۶۴۰۰ مرگ اضافی در زمستان ۹۸، پنج برابر آمار رسمی درگذشتگان
  نتیجه تحقیقات بی‌بی‌سی از آمار رسمی کل مرگ و میر ایران در زمستان ۹۸ نشان می‌دهد که تعداد درگذشتگان کرونا در زمستان گذشته می‌تواند تا پنج برابر عدد اعلام شده باشد. همزمان با شیوع کرونا، بیش از شش هزار مرگ‌ اضافی ثبت شده که با توجه به توزیع جغرافیایی آن در گیلان، قم، مازندران و گلستان می‌تواند عمدتا به کووید
  ادامه ...
  Published on 06-24-20
  1 week ago