View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC – تازه های خبری

 • ستاره‌شناسی؛ راهنمایی برای رصدگران آسمان در سال جدید
  حلقه‌های آتش، سیاره‌های خجالتی، کهکشان‌های همسایه، خسوف، بارش شهابی، فرود دو کاوشگر روی مارس و پرتاب یک تلسکوپ فضایی جدید... این‌ها تنها بعضی از رویدادهایی هستند که دوستداران نجوم باید امسال برایشان آماده باشند.
  ادامه ...
  Published on 01-23-21
  3 hours ago
 • درخواست پیگیری فیلم 'سیلی زدن نماینده مجلس' به یک سرباز راهنمایی رانندگی
  ماجرای "سیلی زدن نماینده مجلس به سرباز راهنمایی و رانندگی" در ایران جنجالی شده است. شمار زیادی خواستار پیگیری موضوع شده‌اند، نیروی انتظامی دستور تحقیق داده و محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس هم گفته که در صورت تخلف، هیات نظارت بر نمایندگان "بدون مسامحه" برخورد خواهد کرد.
  ادامه ...
  Published on 01-23-21
  14 hours ago
 • پوتین قصر چند میلیون دلاری دارد؟
  آلکسی ناوالنی، چهره شناخته‌شده اپوزیسیون در روسیه، در گزارشی ادعا کرده است که منابع مالی ملک عظیمی که برای ولادیمیر پوتین ساخته شده است از محل "بزرگترین رشوه تاریخ" تامین شده است.
  ادامه ...
  Published on 01-23-21
  16 hours ago
 • توافق آتش بس لیبی؛ نیروهای ترکیه و روسیه قصد 'خروج ندارند'
  نیروهای خارجی مستقر در لیبی مهلت تعیین شده برای خروج از این کشور را نادیده گرفته‌اند. براساس توافق آتش بسی که سه ماه پیش با میانجی‌گری سازمان ملل بین گروههای درگیر در این کشور ایجاد شد، تمامی نیروهای خارجی باید امروز( شنبه ۲۳ ژانویه/ ۴ بهمن) لیبی را ترک کنند.
  ادامه ...
  Published on 01-23-21
  18 hours ago
 • از عکس دوران دانشجویی‌ کامالا هریس در ۱۹۸۶ چه چیزی می‌توان فهمید
  عکسی از کاملا هریس، معاون ریاست‌جمهوری آمریکا وجود دارد که در سال ۱۹۸۶ گرفته شده و او را در دوران دانشجوی‌اش در دانشگاه هاوارد نشان می‌دهد.
  ادامه ...
  Published on 01-21-21
  2 days ago
 • ترورهای هدفمند خبرنگاران افغانستان را بار دیگر 'بی‌صدا' می‌سازد
  ترور خبرنگاران و اعضای جامعه مدنی و فعالان حقوق بشر در افغانستان، ‌بی‌سابقه نیست، اما کُشتار هدف‌مندانه و عامدانه این افراد به گونه‌ پی‌درپی، در دست‌کم بیست سال گذشته سابقه نداشته است.
  ادامه ...
  Published on 01-19-21
  5 days ago
 • کرونا؛ آیا تزریق واکسن بی‌خطر است؟ و پاسخ به سوال‌های دیگر
  میلیون‌ها نفر در کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. گروه بهداشت و سلامت بی‌بی‌سی به بعضی از پرسش‌های خوانندگان درباره‌‌ٔ این ویروس پاسخ داده است که در اینجا آنها را می‌خوانید.
  ادامه ...
  Published on 01-16-21
  1 week ago
 • شیرین نجفی کیست؛ همکار آمد نیوز و 'مورد اعتماد' روح‌الله زم
  سخنگوی قوه قضاییه ایران اعلام کرده است که شیرین نجفی، یکی از همکاران روح الله زم در کانال تلگرامی آمد نیوز، در ایران است و برایش حکم صادر شده است. نام خانم نجفی بعد از دستگیری روح الله زم در عراق و انتقالش به ایران مطرح شد. او در آغار به عنوان همکار و فرد مورد اعتماد روح الله زم
  ادامه ...
  Published on 01-07-21
  2 weeks ago
 • چهره به چهره؛ مسافران هواپیمای اوکراینی که به مقصد نرسیدند
  در این صفحه نام ۱۷۶ قربانی شلیک سپاه به هواپیمای مسافری اوکراین بر اساس سن، جنسیت، محل اقامت و تحصیل یا ملیت آنان دسته‌بندی شده است.
  ادامه ...
  Published on 01-06-21
  3 weeks ago
 • جنبش ضد واکسن چیست؟ چرا با واکسیناسیون مخالف است؟
  جنبش ضد واکسن چیست؟ چرا پیروان آن با واکسن و واکسیناسیون مخالفند؟ و مهمتر از همه اینکه آیا واقعا در خصوص واکسن‌ها جای نگرانی وجود دارد؟
  ادامه ...
  Published on 12-02-20
  2 months ago