View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC – تازه های خبری

 • اسرائیل برای سومین بار در یک سال انتخابات برگزار می‌کند
  با ناکام ماندن احزاب اسرائیل از تشکیل دولتی ائتلافی، برای سومین بار ظرف یک سال در این کشور انتخابات عمومی برگزار خواهد شد. اکنون انتظار می رود قانونگذاران روز دوم مارس را به عنوان تاریخ رای گیری تازه اعلام کنند.
  ادامه ...
  Published on 12-11-19
  3 hours ago
 • آیا ایران در مرکز یک بحران سایبری قرار دارد؟
  روزنامه نیویورک تایمز از حمله گسترده سایبری به سه بانک ایرانی خبر داده، همزمان وزیر ارتباطات ایران هم از حمله گسترده به زیر ساخت‌های فن‌آوری کشور خبر داده است.
  ادامه ...
  Published on 12-11-19
  4 hours ago
 • ناتو در افغانستان: مهاجمان به پایگاه بگرام در نتیجه بمباران هوایی کشته شدند
  نیروهای حمایت قاطع به رهبری ناتو در افغانستان اعلام کرده که همه مهاجمان گروه طالبان که به یک مرکز درمانی غیرفعال در نزدیکی پایگاه هوایی بگرام حمله کرده بودند، در نتیجه "یک رشته حملات هوایی" کشته شدند. طالبان با انتشار بیانیه‌ای گفته‌ این حمله کار این گروه است. طالبان مدعی شده‌ که افراد آنها توانسته‌اند وارد پایگاه بگرام شوند.
  ادامه ...
  Published on 12-11-19
  12 hours ago
 • حمله انتحاری و درگیری مسلحانه در بگرام
  در نتیجه انفجار انتحاری با خودروی بمب‌گذاری‌شده و حمله مهاجمان در نزدیکی پایگاه آمریکایی بگرام در شمال کابل حداقل یک زن کشته و حدود ۱۰۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند.
  ادامه ...
  Published on 12-11-19
  13 hours ago
 • زن در قرآن
  به نظر می رسد که تئوریزه کردن فرودستی زنان در اجتماع و نظام خانواده با استفاده از این آیه سوره نسا٬ تحت فشار مصالح مردسالارانه و صد‌ در صد برعلیه کاربرد آیه در زمان نزول و عدالت قرآنی است. دفاع از این دیدگاه غلط سنتی در جهان مدرن نه تنها بر ضد رشد و تعالی زن و مرد مسلمان است
  ادامه ...
  Published on 12-11-19
  16 hours ago
 • معاون وزارت ورزش ایران: در برخی استان‌ها، خانواده‌ها دختران خود را می‌فروشند
  یک مقام دولت ایران از افزایش ازدواج کودکان در این کشور خبر داده و دلیل آن را افزایش وام ازدواج دانسته است. معاون وزارت ورزش و جوانان گفته است به دلیل افزایش وام ازدواج به ۳۰ میلیون تومان، در مناطق فقیر برخی استان‌ها، خانواده‌ها در حال فروش دختران خود هستند.
  ادامه ...
  Published on 12-11-19
  18 hours ago
 • نماینده مجلس ایران: در ماهشهر تعداد زیادی کشته شده‌اند
  یک نماینده مجلس ایران اذعان کرده است که در جریان درگیری‌ها در شهر ماهشهر 'تعداد زیادی از افراد کشته شده‌اند.' ماهشهر هم مانند بسیاری از شهرهای ایران شاهد اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین بود. طبق گزارش‌ها، نیروهای امنیتی برخورد شدیدی با معترضان در این شهر داشتند.
  ادامه ...
  Published on 12-11-19
  20 hours ago
 • ‘۶۰ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال ایران دارای اضافه وزن هستند’
  یک مقام وزارت بهداشت ایران، روند چاقی در این کشور را نگران‌کننده خوانده و گفته است ۶۰ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال این کشور دارای اضافه وزن هستند. میزان چاقی در میان زنان، دو برابر مردان اعلام شده و روند چاقی در کودکان زیر ۵ سال هم دیده شده است.
  ادامه ...
  Published on 12-10-19
  23 hours ago
 • دردسرهای حفاظت از باز و پلنگ بومی در ولایتی که همه تفنگ دارند
  بادغیس در شمال غرب افغانستان ولایت ناامنی است که کوه‌های پوشیده از درخت و جنگلات وسیع دارد اما شکار حیوانات وحشی در این ولایت قرنهاست که به عنوان یک رسم باقی مانده‌است. فعالان محیط زیست اکنون نگرانی دارند که اگر جلو شکار گرفته نشود، خطر انقراض آنها وجود دارد.
  ادامه ...
  Published on 12-10-19
  1 day ago
 • جایزه نوبل ادبی در دستان توکارچوک و هاندکه
  بر اساس سنت آکادمی نوبل، چهار روز پیش از این مراسم، توکارچوک و هاندکه در روز شنبه گذشته، خطابه‌های نوبل خود را ایراد کردند؛ خطابه‌هایی که اولی در آن از نگرانی‌اش نسبت به دنیای معاصر گفت و دومی، مسیرهایی را که در خلاقیت ادبی گذرانده بود، ترسیم کرد.
  ادامه ...
  Published on 12-10-19
  2 days ago