View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC – تازه های خبری

 • هشت نفر در تیراندازی در هانائو آلمان کشته شدند
  رسانه های محلی گزارش می دهند در پی دو حادثه تیراندازی در شهر هانائو در غرب آلمان هشت نفر کشته شده اند.
  ادامه ...
  Published on 02-19-20
  8 hours ago
 • اشرف غنی اعتبارنامه ریاست‌جمهوری گرفت؛ اتحادیه اروپا: آماده همکاری با دولت جدید هستیم
  کمیسیون انتخابات افغانستان امروز چهارشنبه (۳۰ دلو/بهمن) در مراسمی به محمد اشرف غنی که دیروز پیروز انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد، اعتبارنامه داد. امروز اتحادیه اروپا با انتشار خبرنامه‌ای از صحبت تلفنی جوزف بورل، مسئول سیاست خارجی این نهاد با محمد اشرف غنی، رئیس‌جمهوری افغانستان خبر داد.
  ادامه ...
  Published on 02-19-20
  14 hours ago
 • مرگ دو نفر در اثر ویروس کرونا در قم
  دو تن از مقام‌های وزارت بهداشت ایران گفته‌اند که دو فرد مبتلا به ویروس کرونا در شهر قم فوت کرده‌اند. علی رضا وهاب زاده، مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران گفته است که هر دو آنها "کهولت سن داشته‌اند".
  ادامه ...
  Published on 02-19-20
  15 hours ago
 • واکنش‌ها به اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری افغانستان
  در تازه‌ترین واکنش‌ها به اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، ژنرال عبدالرشید دوستم، معاون اول رئیس جمهوری از حامیان خود خواسته از حکومت به رهبری عبدالله عبدالله حمایت کنند.
  ادامه ...
  Published on 02-19-20
  17 hours ago
 • ژنرال دوستم از هوادارانش خواست از ‘حکومت به رهبری عبدالله’ حمایت کنند
  ژنرال عبدالرشید دوستم، معاون اول رئیس جمهور افغانستان که در انتخابات گذشته از عبدالله عبدالله، رقیب انتخاباتی محمد اشرف غنی حمایت کرد، از حامیان خود خواسته که از "حکومتی که قرار است آفای عبدالله اعلام کند"، حمایت کنند. روز گذشته (سه‌شنبه، ۲۹ دلو/بهمن) کمیسیون انتخابات افغانستان آقای غنی را برنده انتخابات اعلام کرد. آقای عبدالله اما این نتیجه را "غیرقانونی"
  ادامه ...
  Published on 02-19-20
  20 hours ago
 • در نتیجه نهایی انتخابات افغانستان رای غنی و عبدالله در کدام ولایت‌ها تغییر کرد؟
  کمیسیون انتخابات افغانستان محمد اشرف غنی را برنده این انتخابات اعلام کرد. عبدالله عبدالله، رقیب انتخاباتی او اما نتیجه انتخابات را "غیرقانونی" خواند و گفت تیم او پیروز این انتخابات است و "حکومت همه‌شمول" تشکیل خواهد داد. دیده می‌شود که تفاوت آرای ابتدایی و نهایی، پس بررسی هزاران شکایت فقط ۴۲۵ رای بوده است.
  ادامه ...
  Published on 02-19-20
  21 hours ago
 • ویروس کرونا – گروهی از مسافران سالم از کشتی دیاموند پرنسس خارج شدند
  مسافران سالم کشتی تفریحی دیاموند پرنسس که در داخل این کشتی در بندر یوکوهاما ژاپن در قرنطینه بودند اجازه خروج از کشتی را یافته‌اند اما افراد آلوده به ویروس کرونا هنوز در داخل کشتی در قرنطینه هستند. در چین آمارتلفات این ویروس از مرز دوهزار نفر گذشته است.
  ادامه ...
  Published on 02-19-20
  23 hours ago
 • محمد اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان کیست؟
  محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان برای دومین بار رئیس جمهوری افغانستان اعلام شد . محمد اشرف غنی که از چهره‌های آکادمیک افغانستان نیز به حساب می‌آید، ۷۰ سال دارد، از قومیت پشتون و متولد ولایت لوگر در جنوب افغانستان است.
  ادامه ...
  Published on 02-18-20
  2 days ago
 • کشف مهم اسکلت یک نئاندرتال در کردستان عراق
  محقان می‌گویند برای نخستین بار در دهه گذشته اسکلت یک انسان نئاندرتال را کشف کرده‌اند که استخوان‌هایش هنوز در جای اصلی خود هستند. جمجمه این اسکلت متلاشی شده اما قسمت فوقانی قفسه سینه و هر دو دست آن باقیمانده‌اند. محققان می‌گویند اسکلت احتمالا متعلق به یک نئاندرتال میانسال است.
  ادامه ...
  Published on 02-18-20
  2 days ago
 • نیلوفر بیانی؛ روایت ‘۱۲۰۰ ساعت اعتراف‌گیری سپاه با شکنجه و تهدید جنسی’
  نیلوفر بیانی، متهم ردیف دوم پرونده زندانیان محیط زیستی، در نامه ای که برای اولین بار منتشر می‌شود نوشته که بازجویان اطلاعات سپاه، برای گرفتن اعترافات ساختگی، او را طی "دستکم ۱۲۰۰ ساعت بازجویی" در معرض "شدیدترین شکنجه‌های روحی و روانی، تهدید به شکنجه فیزیکی و تهدیدهای جنسی" قرار داده‌اند.
  ادامه ...
  Published on 02-18-20
  2 days ago