View Business Directory

Add your business

BBC – تازه های خبری

 • کرونا؛ فایزر می‌گوید دوز تقویتی‌ در مقابل سویه اومیکرون امیدوارکننده است
  شرکت فایز-بایونتک گفته است که تزریق واکسن کرونا ساخت این شرکت‌ها یک دفاع موثر در برابر سویه جدید اومیکرون است.
  ادامه ...
  Published on 12-08-21
  3 hours ago
 • طالبان: دبیرستان‌های دخترانه در افغانستان فعلا باید بسته بمانند؛ دختران: آرزوهایمان بر باد رفت
  بی بی سی در گفتگو با دهها محصل و معلم مکاتب متوسطه و دبیرستانهای دخترانه افغانستان، روایت های شنیده نشده ای از زندگی آنها که ماه هاست از کار و تحصیل محروم مانده و خانه نشین شده اند، گردآوری کرده است.
  ادامه ...
  Published on 12-08-21
  4 hours ago
 • قیمت دلار در ایران به کجا می‌رود؟
  "عده‌ای شبانه روز در تلاشند همزمان با مذاکرات، نرخ ارز را بالا ببرند و مذاکرات را به اقتصاد گره بزنند تا خواسته‌های خود را به ملت تحمیل کنند." این را ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم روز سه‌شنبه در جمع دانشجویان دانشگاه شریف گفته است، اظهارنظری تکراری از مقام‌های دولتی که در سال‌های اخیر هر بار که بازار آزاد ارز با
  ادامه ...
  Published on 12-08-21
  7 hours ago
 • فرمانده کل ارتش هند در سقوط بالگرد کشته شد
  نیروی هوایی هند تایید کرد ژنرال بیپین راوات، فرمانده کل ارتش هند و همسرش در سقوط بالگرد جان باخته‌اند. از چهارده سرنشین این بالگرد فقط یک نفر در بیمارستان زنده است. ژنرال راوات، ۶۳ ساله، اولین فرمانده کل ارتش در تاریخ هند است که در ژانویه سال ۲۰۱۹ به این مقام رسید.
  ادامه ...
  Published on 12-08-21
  8 hours ago
 • اولاف شولتز به عنوان صدراعظم تازه آلمان قدرت را از آنگلا مرکل تحویل می‌گیرد
  اولاف شولتز به عنوان صدراعظم جدید آلمان از سوی پارلمان این کشور تایید شد. او به این ترتیب قدرت را پس از ۱۶ سال از آنگلا مرکل تحویل می‌گیرد. واگذاری قدرت به اولاف شولتز پایانی بر زندگی سیاسی ۳۱ ساله خانم مرکل است.
  ادامه ...
  Published on 12-08-21
  9 hours ago
 • 'واکسن علیه سویه امیکرون ویروس کرونا موثر است'
  سازمان بهداشت جهانی می‌گوید واکسن‌های تایید شده موجود باید علیه سویه امیکرون موثر باشند. این در حالی است که یک تحقیق محدود توسط دانشمندان آفریقای جنوبی نشان داده که تاثیر واکسن فایزر بر سویه امیکرون نسبت به ویروس اولیه کرونا، کاهش قابل توجهی دارد.
  ادامه ...
  Published on 12-07-21
  17 hours ago
 • راز چاپ پول؛ دولت ایران چطور با پنهان کاری بودجه خود را تامین می‌کند؟
  نقدینگی در شهریورماه امسال با رشدی حدود ۴۱ درصدی نسبت به شهریورماه پارسال به حدود ۴۰۶۸ هزار میلیارد تومان رسید. بر اساس آمار بانک مرکزی از متغیرهای پولی و بانکی شهریور ماه، میزان رشد نقدینگی از ابتدای امسال تا پایان نیمه نخست سال ۱۷ درصد بوده است.
  ادامه ...
  Published on 11-16-21
  3 weeks ago
 • علیرضا زاکانی، مدیر تراز دوران 'سریع، فوری، انقلابی'
  شهردار تهران، نامزد ریاست جمهوری ایران، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، نماینده مجلس در چهار دوره، از فرماندهان بسیج و مقامی که در عین اصرارش بر ارائه تصویر یک مبارز سرسخت علیه فساد، خود متهم به فامیل‌بازی و سوءاستفاده از نفوذش است.
  ادامه ...
  Published on 10-28-21
  1 month ago
 • تاریخچه حملات سایبری به ایران
  روز گذشته یک حمله سایبری، تمامی جایگاه‌های سوخت و پمپ‌بنزین ایران را از کار انداخت و در بیلبوردهای شهری جمله‌ای با مضمون "خامنه‌ای بنزین ما کو؟ "و "برای بنزین مجانی به جماران مراجعه کنید" منتشر شد که تازه‌ترین دور از مجموعه تهاجم‌هایی بود که توانایی سایبری ایران برای محافظت از شبکه‌ داده‌ها و ارتباطات مجازی دولتی را مورد تردید قرار
  ادامه ...
  Published on 10-27-21
  1 month ago
 • بنی‌صدر که بود و چگونه از قدرت کنار گذاشته شد؟
  ابوالحسن بنی‌صدر، اولین رئیس‌جمهور ایران، در سن ۸۸ سالگی در پاریس درگذشت. آقای بنی‌صدر طی چهار دهه اخیر، تحت تدابیر امنیتی در فرانسه زندگی می‌کرد. بنی‌صدر کمتر از دو سال پس از انتخاب به ریاست جمهوری، از مقامش عزل شد، به فرانسه گریخت، و در سلک مخالفان جمهوری اسلامی به سخنرانی و فعالیت سیاسی ادامه دا
  ادامه ...
  Published on 10-09-21
  2 months ago