View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC – تازه های خبری

 • سومین برنامه ویژه صد زن تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی: زنان و کارآفرینی
  سالهاست که در بسیاری از نقاط جهان حضور بیشتر زنان در عرصه سرمایه گذاری و مدیریت بنگاه های تجاری، راه را برای رسیدن به آینده‌ای برابر با مردان هموار کرده است.
  ادامه ...
  Published on 10-21-19
  2 hours ago
 • ایران فهرستی را برای مبادله زندانی تحویل آمریکا داده است
  وزارت خارجه ایران روز دوشنبه گفت که فهرست اسامی کسانی که مایل است در جریان مبادله زندانیان با آمریکا آزاد شوند را برای این کشور ارسال کرده است. مساله تبادل زندانی در سفر اخیر رئیس جمهور ایران به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل هم مطرح شده بود.
  ادامه ...
  Published on 10-21-19
  4 hours ago
 • صد زن: زندگی‌ سکسی واقعی (و غیر‌واقعی) بلا تورن
  به تازگی بلا تورن، بازیگر، اعلام کرد با سایت پورنو‌گرافی پورن‌هاب همکاری می‌کند تا جلوی 'پورنوگرافی انتقامی' و آزار اینترنتی زنان را بگیرد. اما داستانی پشت‌پردهٔ این ماجراست. بلا تورن یکی از صد زن برگزیده امسال بی‌بی‌سی است.
  ادامه ...
  Published on 10-21-19
  8 hours ago
 • واکنش به ‘کمبود بنزین سوپر’ در ایران: ‘در دو پالایشگاه تولید و توزیع می‌شود’
  در پی انتشار گزارش‌هایی درباره کمبود و حذف بنزین سوپر در بعضی جایگاه‌های سوخت رسانی، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفته بنزین سوپر در دو پالایشگاه در شازند و اصفهان تولید و در کشور توزیع می‌شود. خبرگزاری فارس، دیروز در گزارشی از 'نایاب شدن' بنزین سوپر در جایگاههای عرضه سوخت خبر داده بود. در این گزارش مقصد
  ادامه ...
  Published on 10-21-19
  10 hours ago
 • دیدگاه: نگاهی به “آینده ساخته دست زنان” و اینکه چرا ما هنوز به فمینیسم نیاز داریم
  اسکارلت کورتیس یکی از صد زن موفق و الهام بخشی است که بی‌بی‌سی برای سال ۲۰۱۹ برگزیده است. وی که بانی جنبش موسوم به اعتراض صورتی است شرح می‌دهد که از نظر او جهان سال ۲۰۳۰ چگونه خواهد بود و آیا فمینیسم در همه جا در حال رسیدن به هدفش است؟
  ادامه ...
  Published on 10-21-19
  12 hours ago
 • روزنامه‌های استرالیا در اقدامی نمادین، صفحه یک خود را سانسورشده چاپ کردند
  روزنامه‌های بزرگ استرالیا امروز در نمایشی نادر از همبستگی، به محدودیت‌های رسانه‌ای در این کشور اعتراض کردند و در راستای مبارزه برای آزادی رسانه‌ها، صفحه‌های یک خود را به صورت سانسور شده چاپ کردند.
  ادامه ...
  Published on 10-21-19
  15 hours ago
 • جهان خودرو؛ جنرال موتورز در فکر احیای هامر
  این هفته در جهان خودرو: احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز، رونمایی از اولین ماشین الکتریکی ولوو، چالش جدید برای رولزرویس و تردید فولکس‌واگن برای سرمایه‌گذاری در ترکیه پس از حمله نظامی این کشور به شمال سوریه
  ادامه ...
  Published on 10-20-19
  1 day ago
 • انتخابات کانادا در هفت نمودار
  انتخابات سراسری کانادا ۲۱ اکتبر برگزار می‌شود، درست چهار سال بعد از انتخاباتی که جاستین ترودو و حزب لیبرال را به قدرت رساند. اما این بار نتیجه به سرراستی چهار سال پیش نیست. چند حزب دیگر هم در نظرسنجی‌ها بالا آمده‌اند. در گزارش زیر سعی کرده‌ایم چند نکته سرنوشت ساز این انتخابات را در چند نمودار بیان کنیم.
  ادامه ...
  Published on 10-20-19
  1 day ago
 • جمهوری علم‌پرستی
  آیت‌الله خامنه‌ای نمونه‌ معاصر رهبری علم‌پرست و تکنولوژی‌باور است که باکی از بیان عیان آن ندارد؛ محض نمونه در سخنرانی اخیرش (۱۷ مهر ۱۳۹۸) در جمع "نخبگان و استعدادهای برتر علمی" با لحنی حماسی وجود "جنبشی علمی" در ایران را می‌ستاید. از صعود رتبه‌های علمی کشور در رشته‌هایی مانند نانو و زیست‌فناوری به خود می‌بالد.
  ادامه ...
  Published on 10-20-19
  1 day ago
 • طولانی‎‌ترین پرواز بدون توقف هواپیمای مسافربری از نیویورک به سیدنی انجام شد
  هواپیمایی کانتاس استرالیا، طولانی‌ترین پرواز بدون توقف از نیویورک به سیدنی را با موفقیت آزمایش کرده است. هواپیمای بوئینگ ۷۸۷-۹ با ۴۹ مسافر مسیر ۱۶۲۰۰ کیلومتری نیویورک به سیدنی را در مدت ۱۹ ساعت و ۱۶ دقیقه طی کرد
  ادامه ...
  Published on 10-20-19
  2 days ago