View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC – تازه های خبری

 • عبدالله: کوشش کرده‌ام ثبات سیاسی حفظ شود
  عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی حکومت وحدت ملی افغانستان از تصمیم‌ اخیر محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان درباره روند صلح و همچنین مقرری‌های جدید انتقاد کرده و گفته که مقررهای و تصامیم یک طرفه به هیج وجه به نفع ثبات سیاسی کشور نیست. او گفته که کوشش کرده تا ثبات سیاسی در کشور حفظ شود.
  ادامه ...
  Published on 01-19-20
  6 hours ago
 • انصراف کارگردانان ایتالیایی از حضور در جشنواره فجر به دنبال درخواست شماری از هنرمندان
  روابط عمومی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اعلام کرده که برگزاری کارگاه‌ها و اجراهای یوجینو باربا و رومئو کاستلوچی دو کارگردان تئاتر سرشناس ایتالیایی لغو شده است.
  ادامه ...
  Published on 01-19-20
  8 hours ago
 • حمله پلیس بیروت به معترضان با گاز اشک آور و گلوله پلاستیکی
  پلیس لبنان برای دومین شب متوالی با گاز اشک آور و گلوله پلاستیکی با معترضان در بیروت درگیر شده است. تظاهرکنندگان هم با پرتاب سنگ با پلیس مقابله کرده اند. بنا بر گزارش منابع بیمارستانی، دست کم ۱۴۵ نفر در تظاهرات یکشنبه شب مجروح شده اند که ۴۵ نفرشان برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.
  ادامه ...
  Published on 01-19-20
  11 hours ago
 • تحقیقات درباره ابعاد گسترده فساد مالی دختر رییس جمهوری سابق آنگولا
  تحقیقات صورت گرفته به وسیله بی بی سی نشان می دهد که زنی که از او به عنوان ثروتمندترین زن قاره آفریقا نام برده می شود، ثروت خود را از طریق چپاول سرمایه های کشورش و فساد اقتصادی به دست آورده است. بر این اساس، ایزابل دوس سانتوس، دختر رییس جمهوری پیشین آنگولا در زمان حکمرانی پدرش توانسته با دستیابی
  ادامه ...
  Published on 01-19-20
  14 hours ago
 • حامد کرزی: دولت به بهانه آتش‌بس مانع آغاز گفتگوهای بین‌الافغانی نشود
  حامد کرزی، رئیس جمهوری پیشین افغانستان می‌گوید که دولت این کشور نباید "به بهانه آتش‌بس" مانع آغاز گفت‌وگوهای "بین‌الافغانی" صلح شود. با مطرح شدن پیشنهاد "کاهش خشونت" از سوی طالبان درمذاکرات صلح با آمریکا؛ دولت افغانستان از چند روز به اینسو پیوسته به بر برقراری آتش‌بس تاکید کرده و این طرح "کاهش خشونت" را مبهم خوانده است.
  ادامه ...
  Published on 01-19-20
  23 hours ago
 • اعتراض‌های خیابانی در عراق از سرگرفته شد
  اعتراض‌های ضد دولتی در پایتخت و جنوب عراق شدت گرفته است. مخالفان دولت با آتش زدن لاستیک خودرو در خیابان‌ها به روند کند اصلاحات اعتراض کردند. معترضان خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام بر اساس اصلاح قانون انتخابات هستند. همچنین مخالفان دولت، می‌خواهند که نخست وزیر جدید انتخاب و جایگزین عادل عبدالمهدی شود.
  ادامه ...
  Published on 01-19-20
  23 hours ago
 • بریتانیا و فرانسه: برای پیشگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای برنامه بلندمدت نیاز است
  چند روز بعد از فعال شدن ساز و کار حل اختلاف در برجام از سوی اروپایی‌ها، بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا و امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، بر "پایبندی" خود به توافق هسته‌ای ایران تاکید و توافق کردند که "برای پیشگیری ایران از دستیابی به سلاح هسته‌ای نیاز به تعریف یک برنامه بلندمدت وجود دارد."
  ادامه ...
  Published on 01-19-20
  23 hours ago
 • جرقه دوباره اعتراض‌های لبنان
  دیروز مرکز بیروت پایتخت لبنان صحنه درگیری نیروهای امنیتی با معترضان بود.
  ادامه ...
  Published on 01-19-20
  1 day ago
 • عکس؛ تشییع قربانیان هواپیمای اوکراینی در کی‌یف
  اجساد یازده شهروند اوکراین که در حادثه سرنگونی هواپیما در ایران جان‌باختند طی مراسمی رسمی در فرودگاه شهر کی‌یف، پایتخت اوکراین، وارد این کشور شد. تابوت این قربانیان که با پرچم اوکراین پوشیده شده بود با تشریفات نظامی از هواپیما خارج شد. در این مراسم نخست وزیر و رئیس جمهور اوکراین هم حضور داشتند.
  ادامه ...
  Published on 01-19-20
  1 day ago
 • عامل سرنگونی هواپیما خطای انسانی بود یا نقض فاحش کنوانسیون شیکاگو؟
  اگر جمهوری اسلامی ایران به مقررات سازمان بین‌المللی هوانوردی غیرنظامی و تعهدات خود در کنوانسیون شیکاگو در هوانوردی بین‌المللی غیرنظامی پایبند بود، احتمال سرنگونی هواپیمای مسافربری بر فراز تهران توسط موشک های سپاه، نزدیک به صفر می شد.
  ادامه ...
  Published on 01-18-20
  2 days ago