View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC – تازه های خبری

 • قرنطینه کی تمام می‌شود؟
  چند بار تاکنون در قرنطینه به لحظه آزادی و پایان خانه‌نشینی فکر کرده‌اید؟ چندبار در ذهنتان مرور کرده‌اید که وقتی قرنطینه تمام شد، اولین کاری که می‌کنید چیست؟ و بالاخره پایان قرنطینه چه زمانی است؟ در این گزارش تلاش شده پاسخی برای این پرسش پیدا شود.
  ادامه ...
  Published on 04-09-20
  2 hours ago
 • تاجیکستان؛ کشوری که هنوز موردی از کرونا گزارش نکرده
  طی ۷۰ روز اخیر بیش از ۷۲۰۰ نفری که از خارج به تاجیکستان آمدند، به احتمال ابتلا به ویروس کرونا قرنطینه شده‌اند.
  ادامه ...
  Published on 04-09-20
  3 hours ago
 • نجات یافته ۹۷ ساله شیوع کرونا
  جویس گلداسترا اهل استفوردشایر است و حالا شکست دادن کرونا را هم به افتخارات زندگی اش اضافه کرده است. داستان زنی ۹۷ ساله را بشنوید که خوب شدنش در این روزهای پر اضطراب به انسان امید می دهد.
  ادامه ...
  Published on 04-09-20
  5 hours ago
 • جودوکای اسرائیلی اقلام ورزشی خود را برای مبارزه با کرونا به حراج گذاشت
  ساگی موکی جودوکای معروف اسرائیلی اعلام کرده که برای کمک به بیماران مبتلا به کووید-۱۹ وسایل شخصی خود را به حراج می گذارد تا بتواند چند دستگاه تنفس مصنوعی برای بیمارستان شهر خود خریداری کند.
  ادامه ...
  Published on 04-08-20
  21 hours ago
 • ویروس کرونا: روند بیماری و چشم انداز اقتصادی
  با افزایش شمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در اروپا، هانس کلوگ، مدیر بخش اروپای سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که زمان کاهش محدودیت های وضع شده برای مقابله با گسترش این بیماری فرا نرسیده است.
  ادامه ...
  Published on 04-08-20
  1 day ago
 • کرونا؛ چرا زمین کمتر می‌لرزد؟
  محدودیت‌هایی که برای مقابله با ویروس کوید-۱۹ به اجرا گذاشته شده به معنی سفرهای کمتر با استفاده از خودرو و قطار و کاهش کار کارخانه‌ها بوده است و وقتی میلیاردها تن از مردم جهان کمتر از معمول به این کارها دست بزنند بر نحوه حرکت کره ما تاثیر می‌گذارد.
  ادامه ...
  Published on 04-08-20
  1 day ago
 • ویروس کرونا: راهنمای تصویری از جهانی با محدودیت رفت و آمد
  در حالیکه دولت‌ها در سراسر جهان برای مقابله با گسترش این ویروس به تدابیر جدیدی دست زده و توصیه‌های جدیدی به مردم کرده‌اند، ما به تاثیر این وضعیت بر زندگی مردم در سراسر جهان نگاهی می اندازیم.
  ادامه ...
  Published on 04-07-20
  2 days ago
 • ناظران می‌گویند؛ شاخه خراسان داعش بعد از دستگیری رهبرشان چه می‌شود؟
  در این یادداشت که برای صفحه ناظران فرستاده، بنا به مطالعه ساختار و تجربه فعالیت شاخه خراسان دولت اسلامی (داعش) پیش‌بینی می‌کند که ساحه فعالیت این گروه در افغانستان محدودتر شده و جنگجویانش در تنگنای بیشتر قرار خواهد گرفت.
  ادامه ...
  Published on 04-07-20
  2 days ago
 • اوپک پلاس چیست و در بازار نفت چه اهمیتی دارد؟
  برپایی نشست اوپک پلاس، بازگشت ریاض و مسکو بر سر میز مذاکره برای دستیابی به توافق و اعلام آتش بس در جنگ نفتی است؛ جلسه‌ای که به تعویق افتاده و نشان از عمق اختلافات دارد. امید به برپایی این نسشت پس از به توافق نرسیدن روسیه با عربستان سعودی بر سر حجم تولید در ششم مارس است که به مرگ
  ادامه ...
  Published on 04-05-20
  4 days ago
 • ماسک بزنیم یا نه؟ توصیه‌ها عوض می‌شوند؟
  آیا برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا بهتر است از ماسک استفاده کنیم؟ گروهی از کارشناسان و مشاوران سازمان بهداشت جهانی به ارزیابی و بررسی این موضوع پرداخته‌اند.
  ادامه ...
  Published on 04-02-20
  1 week ago