View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC – تازه های خبری

 • تلف شدن ماهی‎های یک مزرعه پرورش ماهی در لردگان
  ویدیویی که به دست بی‌بی‌سی رسیده نشان می‌دهد که تعداد زیادی از ماهی‎های یک مزرعه پرورش ماهی درلردگان در حال تلف شدن هستند.
  ادامه ...
  Published on 04-12-21
  2 hours ago
 • اعتراضات در نزدیکی میناپولیس؛ 'شلیک گاز اشک‌آور' و اجرای قانون منع تردد
  اعتراضات در میناپولیس آمریکا در حالی ادامه یافته که پلیس گاز اشک‌آور شلیک کرده و قانون منع تردد به اجرا درآمده است. این اعتراضات در پی کشته شدن یک مرد سیاه‌پوست در محل ایست-بازرسی خیابانی که با شلیک پلیس کشته شد،‌ شدت یافته است؛ فرد کشته شده یک جوان ۲۰ ساله به نام داونته رایت بوده است.
  ادامه ...
  Published on 04-12-21
  9 hours ago
 • نیویورک تایمز: ایران تا ماه‌ها پس از انفجار نطنز امکان غنی‌سازی اورانیوم را ندارد
  نیویورک تایمز در گزارشی به نقل منابع اطلاعاتی نوشته است که در اثر انفجار روز گذشته در سیستم برق نیروگاه نطنز "ایران تا ماه‌ها امکان غنی‌سازی اورانیوم را از دست داده است". روز گذشته علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، "اقدام علیه مرکز غنی سازی نطنز" را در جریان حادثه‌ای که بامداد دیروز رخ داد، تایید و آن را
  ادامه ...
  Published on 04-11-21
  13 hours ago
 • تنش میان اوکراین و مسکو؛ کی‌اف تا کجا می‌تواند روی حمایت غرب حساب کند؟
  وزیر خارجه آمریکا در مورد افزایش حضور نظامی روسیه در مرز آن کشور با اوکراین ابراز نگرانی کرده و به مسکو هشدار داده که هر گونه اقدام خصمانه علیه کی اف، پیامدهایی خواهد داشت.
  ادامه ...
  Published on 04-11-21
  15 hours ago
 • از دو سوی آمو؛ از سمندر پولادف تا تحفه قاسموا
  در این برنامه ترانه‌هایی تازه از سمندر پولادف، تحفه قاسموا و داوود طنین می‌شنوید.
  ادامه ...
  Published on 04-11-21
  17 hours ago
 • شیرازه: امیدهای یک قرن پیش
  بسیاری در شروع هر سال به این فکر می‌کنند که در سیصد و شصت و پنج روز آینده چه برنامه‌هایی می‌خواهند داشته باشند. با این تصور بود که برنامه شیرازه برای نوروز ۱۴۰۰ شکل گرفت. در این مجموعه به سراغ امید و آرزوهایی که ایرانی‌ها در شروع قرن چهاردهم برای کشورشان داشته‌اند رفته‌ایم.
  ادامه ...
  Published on 04-03-21
  1 week ago
 • چهار تصویر برای اینکه بدانید اگر فردی در خانه ‎تان به کرونا مبتلا است چه کارهایی باید انجام دهید
  اگر درخانه شما کسی به کرونا مبتلا است، پرهیز از سرایت کار آسانی نخواهد بود ولی بعضی کارها کمک می‌کنند خطر ابتلا را کاهش دهید و مانع آلوده شدن تمام خانه شوید.
  ادامه ...
  Published on 03-18-21
  4 weeks ago
 • مریک گارلند، دادستان کل جدید آمریکا کیست و چرا ماموریت خود را مبارزه با 'داعش داخلی' می‌داند؟
  هنگامی که جو بایدن، رئیس‌جمهوری جدید آمریکا، از احتمال نامزد کردن مریک گارلند برای سمت دادستان کل کابینه خود سخن گفت، بسیاری خیلی زود این تصمیم را تلاش دموکرات‌ها برای "جبران جفایی" دانستند که در سال ۲۰۱۶ در حق این قاضی برجسته آمریکایی صورت گرفته بود. اما معرفی رسمی او به مجلس سنا، آن هم تنها ۲۴ ساعت بعد از
  ادامه ...
  Published on 03-10-21
  1 month ago
 • نازنین زاغری کیست و چرا در ایران زندانی شد؟
  پنج سال از روزی که نازنین زاغری رتکلیف، شهروند ایرانی بریتانیایی، در فرودگاه امام خمینی تهران بازداشت شد می‌گذرد. سال‌هایی دور از فرزند خردسال، همسر و خانه‌اش در لندن که کمتر کسی گمان می‌برد تا امروز به درازا بکشد. اما او کیست و چرا در ایران زندانی شد؟
  ادامه ...
  Published on 03-08-21
  1 month ago
 • رابرت مالی کیست؟ منتقدانش چه می‌گویند و آیا واقعا طرفدار جمهوری اسلامی است؟
  رابرت مالی به رغم اینکه در افکار عمومی ایرانیان هرگز چهره معروفی نبوده، سابقه‌ای قابل ملاحظه در دیپلماسی ایالات متحده دارد و همچنین به عنوان رییس گروه بین‌المللی بحران (از مراکز مطالعاتی معتبر و مهم آمریکایی)، از چهره‌های برجسته سیاست خارجی در واشنگتن دی‌سی محسوب می‌شود. او کیست، دشمنانش چه می‌گویند و آیا واقعا طرفدار جمهوری اسلامی است؟
  ادامه ...
  Published on 02-04-21
  2 months ago