View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC دانش و فن

 • شرکت وینگ گوگل به عنوان خط هوایی در آمریکا ثبت شد
  شرکت سیستم تحویل کالا به وسیله پهپاد "وینگ" به عنوان یک خط هوایی از سوی مسئولان هوانوردی فدرال آمریکا پذیرفته شد. به این ترتیب شرکت وینگ می‌تواند تحویل بسته‌ها به خانه‌ها را ظرف چند ماه در حومه ویرجینیا راه‌اندازی کند.
  ادامه ...
  Published on 04-24-19
  5 hours ago
 • یک زن اماراتی بعد از ۲۷ سال از کما برخاست
  منیره عبدالله در سال ۱۹۹۱ در تصادف با اتوبوس ضربه مغزی شد و به کما رفت. او به هنگام تصادف پسر خردسالش را در آغوش کشید و جان او را نجات داد. پسری که ۲۷ سال منتظر چشم باز کردن مادرش ماند.
  ادامه ...
  Published on 04-23-19
  1 day ago
 • آزمایش اولین واکسن ضد مالاریا در سطح وسیع آغاز شد
  آزمایش اولین واکسن ضد مالاریا در ابعاد وسیع امروز در کشور مالاوی آغاز می‌شود. آزمایش مشابهی هفته دیگر در دو کشور کنیا و غنا شروع می‌شود.
  ادامه ...
  Published on 04-23-19
  2 days ago
 • اولین عکس از یک سیاهچاله منتشر شد
  ستاره‌شناسان برای اولین بار از یک سیاهچاله عکس گرفته و آن را منتشر کرده‌اند. این سیاهچاله در کهکشانی دوردست قرار دارد. قطر این سیاهچاله‌ ۴۰ میلیارد کیلومتر است، یعنی حجمی سه میلیون برابر زمین دارد.
  ادامه ...
  Published on 04-10-19
  2 weeks ago
 • چهار زنبور زنده در چشم زن تایوانی پیدا شدند
  پزشکان در تایوان در چشم یک زن چهار زنبور کوچک پیدا کرده‌اند. گزارش شده که این زنبورها، با نام زنبور عرقخوار، کمتر از نیم سانتی‌متر بوده‌اند.
  ادامه ...
  Published on 04-10-19
  2 weeks ago
 • درمان میگرن با کمک ‘ویتامین دریا’
  یک زن مبتلا به میگرن که برای بهبودی بیماری‌اش شروع به شنا در آب سرد دریا کرد، صدمین روز چالش خود را پشت سرگذاشت. بث فرانسیس می‌گوید به این طریق میگرن او از ۲۵ به ۱۵ بار در ماه کاهش یافته است.
  ادامه ...
  Published on 04-08-19
  2 weeks ago
 • کلیک‌باز: ربات حمال بوستون داینامیکس
  این هفته ربات جدید بوستون داینامیکس چشم‌ها را خیره می‌کند، تویوتا ده‌ها هزار اختراع خود در زمینه خودروهای برقی را در اختیار رقبایش می‌گذارد، هوش مصنوعی به رسیدگی پرونده‌های ماری‌جوانا می‌پردازد و زباله‌های فضایی هندی ایستگاه بین‌المللی فضایی را تهدید می‌کنند.
  ادامه ...
  Published on 04-06-19
  3 weeks ago
 • افزایش سرمایه‌گذاری در فناوری جذب دی‌اکسید کربن از هوا
  یک فناوری تازه که دی اکسید کربن را از هوا جذب می کند از حمایت قابل توجه شرکت های عمده تولید سوخت های فسیلی برخوردار شده است. شرکت "مهندسی کربن" در کانادا نشان داده که می تواند دی اکسید کربن را به صورتی مقرون به صرف از هوا خارج کند.
  ادامه ...
  Published on 04-03-19
  3 weeks ago