View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC هنری

 • بیژن صفاری معمار و نقاش معاصر در پاریس درگذشت
  بیژن صفاری، نقاش، معمار و هنرشناس در سن ۸۶ سالگی در شهر پاریس درگذشت. از جمله کارهای ماندگار او در معماری می‌توان از طراحی پارک دانشجو در کنار تئاتر شهر و مرمت باغ فردوس در نزدیکی تجریش نام برد.
  ادامه ...
  Published on 04-23-19
  1 day ago
 • رومن پولانسکی از آکادمی اسکار شکایت کرد
  رومن پولانسکی از آکادمی علوم و هنرهای سینمایی در آمریکا (اسکار) به دلیل اخراجش از این آکادمی شکایت کرد. یکی از وکلای این کارگردان نامدار سینما گفت که آقای پولانسکی "بدون اخطار" و بدون این که به او فرصت پاسخگویی داده شود، از اسکار اخراج شده است.
  ادامه ...
  Published on 04-23-19
  1 day ago
 • روز زمین: زنانی که برای تغییر کار می‌کنند
  عکاسان موسسه لنزاشنال،‌ که یک سازمان غیرانتفاعی زنان است مجموعه عکس‌ها و داستان زنانی را در آفریقا منتشر کرده که زندگی آنها از راه حفظ محیط زیست می‌گذرد.
  ادامه ...
  Published on 04-22-19
  2 days ago
 • فراسوی جنگ و برقع؛ سیمای دیده‌نشده زنان افغان
  وقتی سخن از زن افغان می‌شود، بی‌گمان تصویری از کلیشه‌های سنتی زن افغان محصور در خانه و برقع، زنی محروم از سواد و زنی رنجور از خشونت به ذهن ما نقش می‌بندد. فاطیما حسینی یک عکاس افغان تلاش کرده که برعکس این باورها را نشان دهد. این عکاس می‌خواهد چهره‌ای دیده نشده زنان افغان را بازسازی کند که دسترسی و
  ادامه ...
  Published on 04-21-19
  3 days ago
 • هفته فرهنگ و هنر؛ سلفی با سیل، خطر و هنر
  بعد از چند بهار خشک دست، امسال باران رسید و بر زمین‌های تشنه بارید. انگار هزارانی که در این‌ سال‌ها از آسمان‌ها باران طلبیده بودند، رمز پایان را نمی‌دانستند که بارانشان زود سیل شد و هرجا را که انسان خراشیده و راه آبرو را بسته بود، در هم کوبید.
  ادامه ...
  Published on 03-31-19
  3 weeks ago
 • از مبارک تا سیسی: وقتی بهار عربی، زمستان می‌شود
  انتشار خبر تحت پیگرد قضائی قرار گرفتن علاء اسوانی، نویسنده مشهور مصری، به اتهام «توهین به عبدالفتاح سیسی رئیس جمهوری، نیروهای نظامی و دستگاه قضائی مصر»، بار دیگر نشانگر افزایش محدودیت‌ها و اعمال سانسور، به ویژه بر آثار ادبی از سوی دولت قاهره است.
  ادامه ...
  Published on 03-30-19
  4 weeks ago
 • آلبوم عکس: سیل ویرانگر در بخش‌های مختلف ایران
  امروز سه‌شنبه همچنان بارش شدید باران بخش‌های وسیعی از سراسر ایران را در بر گرفته است. در شمال غرب بارش به شکل برف بوده است. عکس‌هایی از سراسر ایران را ببینید.
  ادامه ...
  Published on 03-26-19
  4 weeks ago
 • ‘سمفونی نوروزی تاجیکستان’ در آپارات
  این هفته در آپارات فیلم 'سمفونی نوروزی تاجیکستان' ساخته محسن رحیمی به نمایش در‌می‌آید.
  ادامه ...
  Published on 03-22-19
  1 month ago