View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC هنری

 • رونمایی از ستاره اندی در پیاده‌رو مشاهیر هالیوود
  ساعت یازده و نیم صبح دیروز جمعه به وقت لس آنجلس، نشان ستاره موسیقی برای اندی مددیان در پیاده‌رو مشاهیر در خیابان هالیوود رونمایی شد.
  ادامه ...
  Published on 01-18-20
  2 hours ago
 • تابلوی پیدا شده در شکاف دیوار اثری اصل از گوستاو کلیمت از کار درآمد
  مقامات ایتالیا تایید کرده‌اند تابلو نقاشی که ماه گذشته تصادفا کشف شد، تابلویی اصل از گوستاو کلیمت، نقاش اتریشی است. براساس این گزارش این تابلو ۲۳ سال پیش به سرقت رفته بود و ارزش آن دست کم ۶۶ میلیون دلار (۵۱ میلیون پوند) برآورد شده است.
  ادامه ...
  Published on 01-18-20
  4 hours ago
 • اسکار ۲۰۲۰، پیشتازی جوکر با ۱۱ نامزدی
  نامزدهای جوایز اسکار ۲۰۲۰ در لس‌آنجلس اعلام شد و فیلم جوکر با نامزدی در یازده رشته برای دریافت اسکار بیشترین تعداد نامزدی را کسب کرد. بعد از جوکر بیشترین تعدادی نامزدی‌ها به فیلم‌های ایرلندی، ۱۹۱۷ و روزی روزگاری در هالیوود با رقابت در ده رشته رسیده است.
  ادامه ...
  Published on 01-13-20
  5 days ago
 • برگزاری کنسرت کیهان کلهر در تهران؛ ‘موسیقی جدی هیچوقت نباید تعطیل شود’
  کیهان کلهر، نوازنده و آهنگساز سرشناس ایرانی پیش از برگزاری کنسرت خود در تهران گفت که "زمزمه هایی" برای تعطیلی کنسرت شنیده است اما او معتقد است که "هنر جدی هیچوقت نباید تعطیل شود." کنسرت او در حالی برگزار شد که تعدادی از هنرمندان کنسرت های خود را لغو کردند.
  ادامه ...
  Published on 01-13-20
  5 days ago
 • از دو سوی آمو: از سمندر تا مهرنگار و گروه روشندلان
  در برنامه این هفته ترانه‌هایی می‌شنوید از سمندر پولاداف، منصور نظری، مهرنگار رستم، اسکندر فیض‌الدین‌اف، جمشید واحد و گروه"روشندلان روشان".
  ادامه ...
  Published on 12-17-19
  1 month ago
 • آنا کارینا درگذشت؛ زن، زن است و خیلی چیزهای دیگر
  آنا کارینا، بازیگر شهیر سینمای فرانسه که به عنوان خواننده، رمان‌نویس و کارگردان هم شناخته می‌شد، دیروز، بیست و سوم آذر، در ۷۹ سالگی بر اثر سرطان در پاریس درگذشت.
  ادامه ...
  Published on 12-15-19
  1 month ago
 • روزی که عکس‌های آیت‌الله خمینی پاره شدند
  کتاب "ایران، رؤیاها و انحراف‌ها" شامل مجموعه‌ای از عکس‌های رضا و منوچهر دقتی، دو عکاس برادر ایرانی ساکن فرانسه و توضیحات راشل دقتی، به تازگی در پاریس منتشر شده است.
  ادامه ...
  Published on 12-12-19
  1 month ago
 • جایزه نوبل ادبی در دستان توکارچوک و هاندکه
  بر اساس سنت آکادمی نوبل، چهار روز پیش از این مراسم، توکارچوک و هاندکه در روز شنبه گذشته، خطابه‌های نوبل خود را ایراد کردند؛ خطابه‌هایی که اولی در آن از نگرانی‌اش نسبت به دنیای معاصر گفت و دومی، مسیرهایی را که در خلاقیت ادبی گذرانده بود، ترسیم کرد.
  ادامه ...
  Published on 12-10-19
  1 month ago