View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC ورزشی

 • سلب میزبانی از فوتبال ایران، چرا؟
  یک روز بعد از آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد مسابقات فوتبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا به میزبانی ایران باید در یک کشور بی‌طرف برگزار شود.
  ادامه ...
  Published on 01-18-20
  2 days ago
 • تیم‌های باشگاهی ایران از لیگ قهرمانان آسیا ‘انصراف دادند’
  چهار تیم باشگاهی شهر خودرو، استقلال، پرسپولیس و سپاهان در نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا از حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان این قاره انصراف داده‌اند. چنین تصمیمی پس از آن گرفته شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد مسابقات فوتبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا به میزبانی ایران باید در یک کشور بی‌طرف برگزار شود.
  ادامه ...
  Published on 01-18-20
  2 days ago
 • رونالدو و مسی؛ جانشینان غول‌های دهه قبل چه کسانی هستند؟
  کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در دهه ۲۰۱۰ میلادی بر فوتبال دنیا تسلط داشتند و هیچکس حتی به آن‌ها نزدیک هم نمی‌شد. اما رونالدو، ستاره باشگاه یوونتوس ۳۴ ساله است و مسی، ستاره بارسلونا ۳۲ سال دارد و آن‌ها تا ابد نمی‌توانند در اوج بمانند. اما چه کسی می‌تواند جایگاه این دو غول دنیای فوتبال را تصاحب کند؟
  ادامه ...
  Published on 01-17-20
  3 days ago
 • کنفدراسیون فوتبال آسیا ‘حق میزبانی را از تیم‌های ایرانی گرفت’
  کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا به میزبانی ایران باید در یک کشور بی‌طرف برگزار شود. فدراسیون فوتبال ایران دریافت نامه رسمی از این سازمان را تائید کرده است. گفته شده دلیل این تصمیم تنش‌ها در منطقه و سقوط هواپیمای مسافربری در ایران بوده است.
  ادامه ...
  Published on 01-17-20
  3 days ago
 • آنچلوتی می‌تواند مالک ایرانی اورتون را به آرزوهایش برساند؟
  کارلو آنچلوتی را مربی‌ای با عملکرد بی‌نقص می‌شناسند. مردی که هدایت تیمی موفق را به عهده می‌گیرد و آن‌ را یک گام جلوتر می‌برد تا جام‌هایی که در آرزویش است را بدست آورد.
  ادامه ...
  Published on 12-23-19
  4 weeks ago
 • اتفاقی کم‌‌سابقه در ورزش ایران: شطرنج‌بازهای ایرانی با اسرائیل مسابقه دادند
  دو شطرنج‌باز ایرانی در اتفاقی کم‌سابقه مقابل حریف اسرائیلی در رقابت‌های اسپانیا بازی کردند، هرچند که دبیر فدراسیون شطرنج ایران مدعی شده که آن‌ها از ملیت حریف خود اطلاع نداشتند.
  ادامه ...
  Published on 12-18-19
  1 month ago
 • تیفو‌های فوتبال اروپا: از خرس غول‌پیکر روس تا قاتل اره‌ای
  سال ۲۰۱۸ میلادی آخرین روزهای خود را سپری می‌کند و در این سال فوتبال در قاره اروپا هم طبق معمول پیشرفت‌هایی در زمینه‌های مختلف داشت. گذشته از رقابت تیم‌ها در داخل زمین، تماشاگران هم روی صندلی‌های ورزشگاه‌ها با هم رقابت ‌کردند و در این میان برخی از هواداران صحنه‌هایی شگفت‌آور خلق کردند.
  ادامه ...
  Published on 12-15-19
  1 month ago
 • استراماچونی مربی مستعفی استقلال: هنوز پولی نگرفته‌ام
  آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال، در یک پیام ویدیویی اعلام کرده که در این نه روزی که مربی استقلال نیست علیرغم ادعای مسئولان این تیم هنوز پولی دریافت نکرده است. آقای استراماچونی نه روز پیش در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتش تهران را ترک کرد.
  ادامه ...
  Published on 12-14-19
  1 month ago