View Business Directory

Add your business

BBC ورزشی

 • اندرو واتسون: “تأثیرگذارترین” فوتبالیست سیاه‌پوستی که فراموش شد
  اندرو واتسون یکی از پیشگامانی بود که نقشی بزرگ در شکل گرفتن فوتبال به صورتی که ما امروزه شاهد آن هستیم، داشت. اما نام این فرد تاثیرگذار برای دهه‌ها در تاریخ گم شده بود.
  ادامه ...
  Published on 10-20-21
  16 hours ago
 • نیوکاسل یونایتد؛ عربستان آمد، استیو بروس رفت
  استیو بروس سرمربی نیوکاسل در توافقی دو طرفه از این باشگاه جدا شد. آقای بروس تنها ۱۳ روز بعد از فروش نیوکاسل به قیمت ۳۰۵ میلیون پوند به کنسرسیومی متعلق به صندوق سرمایه‌گذاری عربستان سعودی، از این باشگاه جدا شد.
  ادامه ...
  Published on 10-20-21
  19 hours ago
 • کرونا و فوتبال؛ شصت و هشت درصد بازیکنان لیگ برتر دو دز واکسن زده‌اند
  مسئولان لیگ برتر فوتبال انگلیس می‌گویند که شصت و هشت درصد بازیکنان شاغل در این لیگ دو دز واکسن کووید-۱۹ دریافت کرده‌اند. لیگ برتر همچنین گفت که ۸۱ درصد بازیکنان یک دز واکسن تزریق کرده‌اند.
  ادامه ...
  Published on 10-19-21
  2 days ago
 • آندرس اینیستا: آرزو می‌کنم یک روز به بارسلونا بازگردم اما کارم هنوز در ژاپن تمام نشده
  آندرس اینیستا هنوز هم از فوتبال لذت می‌برد و داستان رابطه عاشقانه یکی از بزرگترین ستاره‌های فوتبال با این رشته، کماکان ادامه دارد. بازیکن ۳۷ ساله‌ای که یکی از بزرگ‌ترین هافبک‌های نسل خودش (و احتمالا تاریخ فوتبال) است. او همراه با اسپانیا دو بار قهرمان جام ملت‌های اروپا و یک بار قهرمان جام جهانی شده است.
  ادامه ...
  Published on 10-05-21
  2 weeks ago
 • کشتی آزاد قهرمانی جهان؛ ایران در شب دوم یک طلا و سه نقره گرفت
  تیم ملی کشتی آزاد ایران در دومین شب مسابقات قهرمانی جهان در اسلو، پایتخت نروژ یک مدال طلا و سه نقره گرفت. کامران قاسم‌پور در وزن ۹۲ کیلوگرم سومین مدال طلای ایران را گرفت. کشتی ایران تا اینجای مسابقات سه طلا و سه نقره گرفته است.
  ادامه ...
  Published on 10-04-21
  2 weeks ago
 • بارسلونا؛ جدالی که غول اروپایی را در هم می‌شکند
  جدال تنش‌آمیزی که بین خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا و رونالد کومان، سرمربی این تیم وجود دارد، این تیم بزرگ فوتبال اروپا را دو پاره کرده است. گی‌یم بالاگه، کارشناس فوتبال اسپانیا از وضعیت ناخوشایند غول فوتبال اسپانیا می‌گوید.
  ادامه ...
  Published on 10-03-21
  3 weeks ago
 • فوتسال ایران و قزاقستان؛ بهترین دروازه‌بان جهان: بازی بسیار سختی مقابل ایران داریم
  لئو هیگیتا، دروازه‌بان تیم فوتسال قزاقستان که پنج بار به عنوان بهترین دروازه‌بان فوتسال جهان انتخاب شده به بی‌بی‌سی فارسی گفت مسابقه یک‌چهارم نهایی مقابل ایران بازی بسیار سختی خواهد بود. سرمربی قزاقستان هم گفت که کیفیت بازی تیم ایران ثبات کافی را ندارد ولی مهم‌ترین امتیاز آن‌ها تجربه حضور در رقابت‌های بزرگ است.‌
  ادامه ...
  Published on 09-27-21
  3 weeks ago