View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC ورزشی

 • تست کرونای چند بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران ‘مثبت اعلام شد’
  نتیجه تست هشت نفر از فوتبالیست‌ها و کادر فنی باشگاه استقلال تهران مثبت اعلام شده است. باشگاه استقلال تهران در بیانیه‌ای‌ گفته است آخرین جلسه تمرین این تیم در تهران پیش از بازی با پارس جنوبی، لغو شده است.
  ادامه ...
  Published on 07-04-20
  17 hours ago
 • فوتبالیستی که به دلیل رنگ پوستش به تیم ملی انگلیس راه نیافت
  به تازگی یک کمپین برای ساخت مجسمه فوتبالیستی به راه افتاده که به دلیل رنگ پوست سیاه خود از فهرست تیم ملی انگلستان حذف شد. جک لسلی می‌توانست در ۱۹۲۵، ۵۳ سال زودتر از ویو اندرسون به اولین بازیکن سیاه‌پوستی تبدیل شود که برای تیم ملی انگلیس بازی کرده است.
  ادامه ...
  Published on 07-03-20
  2 days ago
 • کرونا و فوتبال: کیفیت لیگ برتر فوتبال انگیس افت کرده است؟
  مسابقات لیگ برتر فوتبال انگلیس، پس از وقفه‌ای که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا دچارش شده بود، از سر گرفته شد. لیورپول جامی را که در آستانه تصاحبش بود، پس از ۳۰ سال به خانه برد، اما بقیه بازی‌ها چه حال و هوایی دارند؟ آیا می‌توان گفت که فوتبال لیگ برتر پس از دوران قرنطینه افت کرده است؟
  ادامه ...
  Published on 06-30-20
  4 days ago
 • دخترانی که یکی از خشن‌ترین شب‌های یو‌اف‌سی را ساختند؛ ‘قیافه‌ام شبیه زامبی‌ها شده بود’
  یوآنا یدریچک از نقش خود در یکی از بهترین مبارزه‌های تاریخ یو‌اف‌سی می‌گوید، مسابقه‌ای که مصدومیت‌های زیادی برایش به همراه داشت و بلایی بر سر چهره‌اش آورد که حتی خود او را هم ترساند.
  ادامه ...
  Published on 06-07-20
  4 weeks ago
 • لیگ ملی فوتبال آمریکا: ما اشتباه کردیم، بازیکنان حق اعتراض دارند
  لیگ ملی فوتبال آمریکا گفته است بازیکنان باید حق اعتراض در زمان پخش سرود ملی را داشته باشند. لیگ ملی فوتبال آمریکا دو سال پیش اعلام کرده بود اگر بازیکنان هنگام پخش سرود ملی زانو بزنند، برای تیم‌ها جریمه در نظر گرفته خواهد شد.
  ادامه ...
  Published on 06-06-20
  4 weeks ago
 • ماجرای عجیب لیگ فوتبال سوئد: بازیکنانی که ۶ ماه برای لیگ آماده می‌شوند
  برای بیشتر فوتبالیست‌های حرفه‌ای دنیا تمرینات آماده‌سازی پیش فصل یک شر غیرقابل اجتناب است. دوره‌ای که از همان آغازش همه دوست دارند هرچه زودتر تمام شود معمولا هم در حالی آن را ترک می‌کنند که روی عضلات دردناکشان یخ گذاشته‌اند.
  ادامه ...
  Published on 06-03-20
  1 month ago
 • لینه‌کر از مسی می‌گوید: باید از هر دقیقه بازی او لذت ببریم
  گری لینه‌کر که خودش هم سابقه بازی در بارسلونا را دارد توضیح می‌دهد که چرا لیونل مسی از نظر او بزرگ‌ترین بازیکن تاریخ است: "هر وقت او را نگاه می‌کنم، حتی در روزهایی که کار خاصی نمی‌کند، لحظاتی هست که با خودتان می‌گوید: "چطور این کار را کرد؟" او در یک بازی سه چهار بار کارهایی را می‌کند که من
  ادامه ...
  Published on 06-02-20
  1 month ago
 • کرونا و فوتبال ایران: نگران بیماری یا تقلا برای قهرمان نشدن پرسپولیس؟
  شروع مجدد لیگ برتر فوتبال ایران پس از وقفه‌ای که کرونا در آن ایجاد کرد، موافقان و مخالفانی دارد. موافقان از لزوم تعیین و تکلیف وضعیت تیم قهرمان، تیم‌های صعود کننده به لیگ قهرمانان آسیا و همین‌طور سقوط کننده‌ها به دسته پایین‌تر می‌گویند و مخالفان، خطر ابتلا به ویروس کرونا و هزینه‌های اضافه برای تداوم مسابقات، را دلیل کافی برای
  ادامه ...
  Published on 05-31-20
  1 month ago