View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC ورزشی

 • فوتبالیست جوان، شاهزاده عربستانی و پیشنهادی عجیب در آسانسور
  هتل بزرگ کن فرانسه سال ۱۹۷۶. در یک شب داغ تابستان مردی ثروتمند کنار مردی فقیر در آسانسور ایستاد. زمانی که شاهزاده عربستانی از احساسش پرده برداشت، فوتبالیست جوان از کشور گریخت.
  ادامه ...
  Published on 04-23-19
  2 days ago
 • سنگ و سیلی و خون در تبریز
  فقط چهار هفته تا پایان برتر فوتبال ایران مانده اما هر چه به روز آخر نزدیک می‌شویم، ابعاد حوادث و حاشیه‌ها نیز گسترش می‎یابد.
  ادامه ...
  Published on 04-19-19
  5 days ago
 • ناآرامی ورزشی در تبریز، ۶۰ زخمی؛ زور تراکتورسازی به پیکان نرسید
  امروز در تبریز، مسابقه تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و پیکان به درگیری کشیده شد. بعد از شکست در خانه از تیم پیکان، طرفداران عصبانی تراکتورسازی بخش هایی از استادیوم را تخریب کردند.
  ادامه ...
  Published on 04-19-19
  5 days ago
 • لیگ قهرمانان آسیا: پرسپولیس و السد قطر در پی جبران ناکامی هفته اول
  فردا تیم‌های پرسپولیس و السد قطر در دوحه در حالی با هم روبرو می‌شوند که هیچکدام در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا نتیجه جالبی نگرفتند.
  ادامه ...
  Published on 03-11-19
  1 month ago
 • فوتبال در ایران؛ پولدارها به زندان می‌روند
  آیا ثروتمندانی که با حضور در فوتبال ایران به شهرت می‌رسند "پولدارهای واقعی" نیستند؟ خبرسازترین‌شان حسین هدایتی است که رسانه‌های ورزشی به او لقب عابر بانک داده بودند و در دادگاه ویژه جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، دو جلسه از محاکمه‌اش به اتهاماتی نظیر "پولشویی، تحصیل مال نامشروع و خیانت در امانت" برگزار شده است.
  ادامه ...
  Published on 03-10-19
  2 months ago
 • مارادونا پذیرفت که سه فرزند کوبایی هم دارد
  دیه‌گو مارادونا، ستاره بزرگ جهان فوتبال پذیرفته که سه فرزند از دو زن در کوبا دارد. او که پیش‌تر همه ادعاها در این باره را تکذیب کرده بود قرار است به زودی به کوبا برود تا پس از تست ژنتیک رسما پدری این سه فرزند را بپذیرد. مارادونا پنج سالی را برای درمان اعتیاد به کوکایین در کوبا زندگی کرد
  ادامه ...
  Published on 03-08-19
  2 months ago
 • از جمع کردن زباله تا شومینه‎ای همیشه خاموش؛ مارسلو بیلسا در لیدز چه می‏کند؟
  وقتی مارسلو بیلسا روی نیمکت لیدزیونایتد نشست، کم‎تری کسی او را به چشم گزینه‎ای متعارف و مطمئن نگاه می‏کرد . نشانه‎ها اما می‎گویند شاید این مربی آرژانتینی بتواند تیمی که زمانی یکی از غول‏های فوتبال انگلیس بوده را بعد از ۱۵ سال دوباره به اوج بازگرداند.
  ادامه ...
  Published on 03-07-19
  2 months ago
 • نایب قهرمانی با پای شکسته؛ عملکرد حیرت‌انگیز دختر آمریکایی
  کلوئه کیم، اسنوبوردسوار ۱۸ ساله آمریکایی با وجود شکستن مچ پایش درهنگام مسابقه به کارش ادامه داد و توانست نایب قهرمان شود.
  ادامه ...
  Published on 03-04-19
  2 months ago