View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

BBC ورزشی

 • عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال ایران شد، صدای انتقادات بلند
  در چهار سال آینده شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال ایران خواهد بود.
  ادامه ...
  Published on 02-28-21
  8 hours ago
 • رنسانس اروپایی؛ چرا زلاتان ابراهیموویچ 'پیر' نمی‌شود؟
  زلاتان ابراهیموویچ یکی از بهترین مهاجمان جهان در بیش از یک دهه گذشته است. بازیکنی که در باشگاه‌هایی زیادی بازی کرده و تقریبا در تمامی آن‌ها هم موفق بوده است. اما چه رازی در کار این مهاجم ۳۹ ساله است که در این سن و سال هنوز عملکردی درخشان در بالاترین سطح فوتبال جهان دارد؟
  ادامه ...
  Published on 02-28-21
  13 hours ago
 • فوت و فن: منچسترسیتی- وستهم؛ دیوید مویز و غافلگیری بزرگ در لیگ برتر
  منچسترسیتی در نخستین بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال انگلیس در ورزشگاه خانگی خود به سختی وستهم را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد. وستهم به رغم قبول شکست، نمایش خوبی داشت. در فوت‎‌و‌فن این هفته، هم نگاهی به این بازی انداخته‌ایم و هم دلایل اصلی پیشرفت غافلگیرکننده این فصل وستهم در فصل جاری را بررسی کرده‌ایم.
  ادامه ...
  Published on 02-28-21
  14 hours ago
 • عزیزی‌خادم رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران شد
  شهاب‌الدین عزیزی‌خادم با ۴۹ رای به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شد. آقای عزیزی‌خادم را با پسوند "مدیر احمدی‌نژادی" در فوتبال ایران می‌شناسند. روزنامه اعتماد فروردین سال ۱۳۹۵ او را از نزدیکان پرویز کاظمی وزیر رفاه و تأمین اجتماعی دولت محمود احمدی‌نژاد معرفی کرد.
  ادامه ...
  Published on 02-28-21
  18 hours ago
 • افزایش فشارها بر مدیر ژاپنی به دلیل سخنان 'زن ستیزانه'، رئیس کمیته برگزاری المپیک توکیو مجبور به استعفا شد
  رئیس کمیته برگزاری المپیک توکیو به دلیل اظهارات زن ستیزانه اش کناره‌گیری می‌کند. یوشیرو موری پیشتر گفته بود زن‌ها زیاد صحبت می‌کنند.
  ادامه ...
  Published on 02-11-21
  3 weeks ago
 • تابستان جذاب فوتبال اروپا؛ ستاره‌هایی که آزاد می‌شوند
  شماری از بزرگ‌ترین ستاره‌های جهان که در بالاترین سطح فوتبال اروپا بازی می‌کنند، فقط تا ژوئن آینده با باشگاه‌هایشان قرارداد دارند. در این مطلب نگاهی انداخته‌ایم به بازیکنانی که در تابستان می‌توانند به عنوان بازیکن آزاد راهی باشگاهی دیگر شوند.
  ادامه ...
  Published on 02-10-21
  3 weeks ago
 • پسر ۱۷ ساله‌ای که پول می‌‌گیرد تا فوتبال تماشا کند
  وقتی ۱۷ سالتان بود چه کار می‌کردید؟ فکر رفتن به دانشگاه بودید یا می‌خواستید وارد بازار کار شوید؟ همکاری با باشگاه اسکاتلندی داندی یونایتد به عنوان استعدادیاب و آنالیزور برای آشوین رامان رویایی است که به حقیقت پیوسته است.
  ادامه ...
  Published on 02-09-21
  3 weeks ago
 • فوت و فن؛ لیورپول-منچسترسیتی: دورخیز برای قهرمانی در شب سیاه آنفیلد
  مهم‌ترین بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد. لیورپول که در چند بازی اخیر خود نتایج مناسبی نگرفته بود، مقابل تیمی قرار گرفت که در فرم بسیار خوبی قرار دارد. در این بازی، لیورپول شکست سختی خورد تا تقریبا از رسیدن به دومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر ناامید شود. در فوت‌و‌فن این هفته
  ادامه ...
  Published on 02-08-21
  3 weeks ago