View Business Directory

Add your business

Job Openings

There are no ads matching your search criteria.

Test1خشونت جنسی: زنانی که پرسیدند 'چرا مردان تجاوز می کنند؟'

تعرض جنسی بخشی از یک طیف خشونت‌های جنسی است و به اعتقاد بسیاری، جامعه مردسالار و نرخ جنسی نامتقارن در جامعه احتمالا مشکل تجاوز به زنان را تشدید می‌کند.

ادامه ۰۰۰

April 17, 2021
روسیه ۱۰ دیپلمات آمریکا را اخراج کرد و به سفیر این کشور پیشنهاد ترک مسکو را داد

تنها یک روز پس از اعلام تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه، مسکو در اقدامی تلافی جویانه گفته ۱۰ دیپلمات آمریکایی باید خاک روسیه را ترک کنند. وزارت خارجه روسیه پیشنهاد کرده سفیر آمریکا در مسکو به طور موقت به کشورش بازگردد. کرمیلین همچنین ۸ مقام فعلی و سابق آمریکایی را …

ادامه ۰۰۰

April 17, 2021
رائول کاسترو اعلام کرد از رهبری حزب کمونیست کوبا کناره‌گیری می‌کند

رائول کاسترو، برادر فیدل کاسترو رهبر انقلاب کوبا، روز جمعه اعلام کرد از مقام خود به عنوان رهبر حزب کمونیست کناره‌گیری می‌کند. بدین ترتیب دوران کاستروها در کوبا که از انقلاب ۱۹۵۹ آغاز شده بود، به پایان می‌رسد.

ادامه ۰۰۰

April 16, 2021
پرزیدنت بایدن بر تعهد آمریکا و ژاپن به همکاری در برابر چالش‌‌های چین تاکید کرد

جو بایدن، رییس جمهوری آمریکا، عصر جمعه ۲۷ فروردین به وقت واشینگتن، در یک نشست خبری مشترک با نخست وزیر ژاپن در کاخ سفید، گفت که دو کشور متعهد به همکاری با یکدیگر در مقابله با چالش‌های ناشی از چین و مسائل دیگر از جمله کره شمالی هستند.

ادامه ۰۰۰

April 16, 2021
پس از ۶۰ سال، رائول کاسترو از مقام دبیری حزب کمونیست کوبا کنار رفت

رائول، برادر فیدل کاسترو، از سمت خود به عنوان دبیر نخست حزب کمونیست کوبا کناره‌گیری کرد تا پس از بیش از شش دهه این حزب بدون سایه کاستروها در راس خود، وارد فصل جدیدی شود.

ادامه ۰۰۰

April 16, 2021
پرزیدنت بایدن: برنامه ایران برای غنی‌سازی ۶۰ درصدی کمکی به مذاکرات نمی‌کند

جو بایدن، رییس جمهوری ایالات متحده، روز جمعه ۲۷ فروردین برنامه جمهوری اسلامی ایران برای غنی‌سازی اورانیوم با خلوص ۶۰ درصد را، در حالی که آمریکا و ایران در حال مذاکره غیرمستقیم برای احیای توافق هسته‌ای ۱۳۹۴ هستند، «غیرکمک‌کننده» خواند.

ادامه ۰۰۰

April 16, 2021
یوتیوب حساب واعظ نیجریه‌ای را به خاطر ادعای 'درمان' همجنس‌گرایی معلق کرد

یوتیوب حساب تی بی جاشوا، واعظ انجیلی در نیجریه را معلق کرده و گفته اظهارات او در مورد درمان یک زن همجنس‌گرا به منزله نفرت‌پراکنی و مغایر ضوابط این موسسه است.

ادامه ۰۰۰

April 16, 2021
سخنگوی پنتاگون با اشاره به رزمایش مشترک ناوهای هواپیمابر آمریکا و فرانسه در منطقه: تعهدات امنیتی خود را جدی می‌گیریم

جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع ایالات متحده، در مورد مانور همکاری مشترک بین دو ناو هواپیمابر آمریکایی و فرانسوی در دریای عرب گفت که آمریکا تعهدات امنیتی خود در منطقه را جدی می‌گیرد و این پیامی به هیچ کشور خاصی نیست. 

ادامه ۰۰۰

April 16, 2021
خانواده جان‌باختگان هواپیمای پرواز۷۵۲: از ابتدا می‌دانستیم سپاه عمدا شلیک کرده است

پس از اعلام دبیر شورای دفاع و امنیت ملی اوکراین مبنی بر این که هواپیمای مسافربری اوکراینی عمدا با موشک هدف قرار گرفته است، برخی از خانواده‌های جان‌باختگان هواپیما مسافربری اوکراینی می‌گویند که از همان روز اول، شواهد و قرائن موجود و پنهان‌کاری جمهوری اسلامی حاکی از عمدی بودن شلیک توسط سپاه …

ادامه ۰۰۰

April 16, 2021
چرا با وجود موفقیت برنامه واکسیناسیون کرونا موارد ابتلا در شیلی افزایش یافته

انریکه پاریس، وزیر بهداشت شیلی ، در روزهای اخیر در کنفرانس‌های خبری روزانه خود در مورد کرونا تصویر تاریکی از وضعیت در این کشور ارائه داده است.

ادامه ۰۰۰

April 16, 2021
برای گرامیداشت قربانیان حادثه تیراندازی ایندیانا، پرچم‌ها در کاخ سفید نیمه‌افراشته شد

جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، به منظور گرامیداشت قربانیان حادثه تیراندازی در ایالت ایندیانا، دستور داد پرچم‌های کاخ سفید، ساختمان‌های فدرال، و پادگان‌های نظامی به حال نیمه افراشته درآید.

ادامه ۰۰۰

April 16, 2021
چرا برخی از مردم بریتانیا خواهان پایان سلطنت هستند؟

خاندان سلطنتی بریتانیا قدمتی ۱۰۰۰ ساله دارد و بخش عمده مردم این کشور از آن حمایت می‌کنند، با این حال از هر ۴ شهروند بریتانیایی یک نفر خواهان برچیده شدن سلطنت است. بی‌بی‌سی با برخی از این افراد صحبت کرده و دلیل طرز فکر آن‌ها را جویا شده است.

ادامه ۰۰۰

April 16, 2021